Jump to content

Wiza ważne pytania


Recommended Posts

Witam

Mam pytanie jakie mam szanse na otrzymanie wizy wraz z dziećmi 10 i 14 l. Żona jest w USA na pólrocznej wizie turystycznej (B1,B2,) my chcemy do niej dojechać w wakacje. Jakie mamy szanse? :) Czy trzeba miec jakies dok. aby starac sie o wize z dziećmi jeden z rodzicow.

Drugie pytanie. Czy mozna zmienic date(przedłużyć) lotu do Polski jesli wykupiło się bilet powrotny za miesięc.(online) Czy to wiąże się z jakimis dodatkowymi opłatami. Będę bardzo wdzięczny za uzyskane odpowiedzi.

Pozdrawiam

Ryszard

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem przekladajac bilet nie ponosisz zadnych dodatkowych kosztow

To zalezy... ale to raczej zainteresowany powinien sie dowiedziec w liniach, w ktorych bilet byl kupowany, a nie szukac odpowiedzi na Forum, gdy nie wiemy nic o Jego bilecie. :shock:

Link to comment
Share on other sites

mozna przelozyc bilet itp ale to zalezy jakie sa restrykcje na tym bilecie bo czasami trzeba doplacic i ponad 200 dol USD za takie cos .

co do starania sie o wize to musisz napisac w formularzu ze Twoja zona jest w USA ,co do dokumentow to Konsul zobaczy ze Twoja zona jest w USA .ale jedno co mnie ciekawi to co wpisala Twoja zona we wniosku wizowym ze ile bedzie w USA?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...