Skocz do zawartości

testy- prawo jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam prawo jazdy wydane w stanie ILL lecz ono straciło ważność w 1998 r. Teraz jadę do NJ (GC) i chcę sobie wyrobić w tym stanie prawo jazdy w związku z tym mam 2 pytania:

1. czy muszę zdawać od nowa testy i jazdę ?

2. Czy jest możliwość zdawania testów po polsku? a jeżeli tak gdzie mogę znaleźć pytania do testów.

:roll:

Dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prawo jazdy wydane w stanie ILL lecz ono straciło ważność w 1998 r. Teraz jadę do NJ (GC) i chcę sobie wyrobić w tym stanie prawo jazdy w związku z tym mam 2 pytania:

1. czy muszę zdawać od nowa testy i jazdę ?

2. Czy jest możliwość zdawania testów po polsku? a jeżeli tak gdzie mogę znaleźć pytania do testów.

:roll:  

Dziękuje za odpowiedzi

1. TAK

2. TAK, w DMV NJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj 'książka' w pdf z której należy się uczyć do testu (w języku angielskim i hiszpańskim)

:arrow: http://www.state.nj.us/mvc/mvc_manual_fact.html

Tutaj przykładowe testy (w języku angielskim)

:arrow: http://www.state.nj.us/mvc/cit_permits/d_p...n_testing.html#

Nie wydaje mi się żeby można gdzieś było dostać 'książkę' czy przykładowe pytania w naszym języku, chodź nie wykluczam tego.

Gdyby ktoś coś wiedział na ten temat to niech się znami podzieli :wink:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prawo jazdy wydane w stanie ILL lecz ono straciło ważność w 1998 r. Teraz jadę do NJ (GC) i chcę sobie wyrobić w tym stanie prawo jazdy w związku z tym mam 2 pytania:

1. czy muszę zdawać od nowa testy i jazdę ?

Z TEGO CO WIEM TO TYLKO ZDAJESZ TESTY (PRZYNAJMNIEJ JA TAK MIALAM)

2. Czy jest możliwość zdawania testów po polsku? a jeżeli tak gdzie mogę znaleźć pytania do testów.

MOZNA ZDAWAC TESTY PO POLSKU

:roll:  

Dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...