Skocz do zawartości

BTC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

bylam z tego biura na worku w 2005 teraz posawilam na inne. zreszta tu jest moja opinia w bazie. bilety drogie i nie rozumiem 2 spotkan organizacyjnych - Poznan + 2raz wybrane miasto , jakby nie moza bylo ds- a podpisac na miejscu we Wrocławiu. kase sie niepotzrbnie traci na dojazdy... bo raz Warszawa, Poznan, Krakow i jeszcze raz jakies miasto . majatek mozna wydac na pociagi...

Ale BTC we Wro jest nawet spoko, zmienili siedzibe , nie ma Grzegorza , nie wiem czy to dobrze czy zle ale on wszystko fajnie tlumaczyl. no ale mowie .. zdzieraja na biletach ( tam nie mozna sobie kupic samemu nawet...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A wg mnie w BTC we Wroclawiu jest niezly burdel, obsluga moze mila, ale gubienie dokumentow i paszportow wydaje mi sie mocno nie na miejscu. Maja na pewno problemy organizacyjne. O cenach biletow nie wspominam. W tym roku z nich zrezgygnowalem i juz wiecej z BTC nie pojade.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się w tym roku na BTC i to był pierwszy i ostatni raz!

Żenada :!: :!: :!:

To biuro to jakaś porażka. Jedyne, za co mogę ich pochwalić, to to, że wizytę w ambasadzie faktycznie bardzo sprawnie załatwili. A poza tym...

1. Totalnie niedoinformowani pracownicy w biurach terenowych (jedna pani nie wiedziala nawet, jak powinno wyglądać zdjęcie wizowe, a inna, że na WAT nie jedzie się na wizie turystycznej :!: - coż dopiero mówić o bardziej szczegółowej wiedzy)

2. Niewiele mniejsze zamieszanie i podawanie sprzecznych informacji przez centralę w Warszawie.

3. Brak sprawdzania wypełnionych przez uczestnika formularzy wizowych, porady na ten temat tylko na stronie internetowej. Jeśli ktoś miał pytanie o coś, czego w internecie nie było - miał pecha :evil:

4. Brak możliwości sprawdzenia DSa przy jego podpisywaniu. Dopiero w ambasadzie miałam okazję go przeczytac i zobaczyć, że zawiera błędy :?

5. Zupełnie niewiadomo po co komu potrzebne spotkanie informacyjno-wizowe w Poznaniu. Pan prowadzący spotkanie mówił dokładnie to, co było w internecie. Miał nawet kartkę, z ktorej to czytał :shock: . Jeśli ktoś miał pytanie wykraczające poza to co na kartce, pan odpowiadał: "to nie moja działka, proszę się z tym zwrócić do centrali w Warszawie".

5. Masakryczne zdzierstwo na biletach lotniczych, których samemu nie można kupić.

6. Niemożność jakiejkolwiek zmiany terminu wylotu zarezerwowanego przez BTC. Biuro zarezerwowało mi bilet dzień później niż chciałam. Wysłałam więc maila, że skoro już nie da się lecieć w tym dniu, o który prosiłam, to chciałabym zmienic na jeszcze jeden dzień później (dzięki temu mogłabym przynajmniej zdac w terminie egzamin). Pani

błyskawicznie odpowiedziała mi na maila, że nie wolnych miejsc w tym terminie. Odpowiedziala tak szybko, że chyba po prostu musiała znać na pamięć rozkłady lotów i gdzie są wolne miejsca :wink:

7. Brak możliwości wylotu z miast innych niż Warszawa lub Kraków.

Obecnie czekam na dalsze miłe niespodzainki od BTC. Nigdy więcej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja jade pierwszy raz i po długim porównywaniu biur wybrałem BTC. I to był (chyba) dobry wybór. To chyba to tylko za cenę biletu... z tym troszkę przegieli ale biura za zwyczaj tak robią i to większość. Poza tym BTC spełniło wszystki moje oczekiwania... w ciągu niecałych 2 miesięcy wszystkie formalności, targi pracy, konsulat, spotkania, bilety, etc. O wszystkim informują mejlowo i telefonicznie jeśli trzeba. Na każde pytanie zawsze dostałem satysfakcjonującą i dokładną odpowiedź i wskazówki od ludzi którzy z pewnością wiedza co mówią. Moje biuro to BTC Warszawa BUW (nie centrala ale to w bilbiotece UW) i polecam je wszystkim. Organizacjia na 5 +, tak jak już napisałem jedyny ich mankament to cena biletu, ale poza tym nie można mieć żadnych zarzutów co do ich pracy i organizacji wyjazdu. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech w tym biurze pracuje Pani M.Śliwa która zajmowała się np przydzielaniem stanowisk pracy zawsze jak miałem wątpliowści to dzwoniłem właśnie do niej i rzeczywiście zawsze była poinformowa i zawsze wiedziała o co biega, pełen profesjonalizm, niestety oddziały terenowe kuleją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 niestety oddziały terenowe kuleją

kuleją - to mało powiedziane :evil: , no przynajmniej jeśli chodzi o oddziały trójmiejskie. Ale do całego biua jako takiego tez mam wiele pretensji. Część z nich wymieniłam już powyżej, obecnie doszło do tego to, że nikt nie chciał mi wcześniej udzuelić informacji o szczegółach mojego lotu (tj. godziny odlotów i przylotów), dowiedziałam się tego dopiero, kiedy odebrałam bilet i w efekcie musiałam kupić bardzo drogi bilet lotniczy z Waszyngtonu do Myrtle Beach gdzie się docelowo udaję. Gdybym mogła kupić ten bilet wczesniej, zaoszczędziłabym przynajmniej 100$, które to obecnie mogę dopisać do kosztów wyjazdu na WAT z biurem BTC :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie jestem zadowolony z oddziału terenowego we Wrocławiu. Ale z drugiej strony więcej dowiedziałem się z tego forum bo były tematy, o których bym nawet nie pomyślał zapytać a tu sie pojawiły.

Wkurza mnie trochę bałągan bo np. dostałem maila po 3 tyg od wysłania CV (co zresztą zsotało potwierdzone), że powinienem wreszcie załadwoać CV i wtedy dostane oferte pracy (a oferta pracy juz dawno była:)).

Ale za to wszystkie formalności bardzo profesjonalnie załatwili.

Cena biletu...

Nie wiem co myśleć. Został mi równy tydz do wylotu i jak czegoś nie spieprzą teraz to bedzie raczej pozytyw.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisywalem się korespondencyjnie w biurze w Warszawie i z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim to biuro. Wszyscy zawsze bardzo dobrze poinformowani udzielali wyczerpujacych odpowiedzi. Osoba odpowiedzialna za przydzielanie pracy (Pani Magda Sliwa :) ) rowniez bardzo mi pomogla w wyborze miejsca pracy.

Wszystkie formalnosci rowniez zalatwione na czas.

Co do cen biletów to fakt, przycieli sobie trochę, ale każde biuro to robi, a jeśli nie na bilecie to z kolei cena programu jest większa i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest. Przy okazji patrząc na to jak wysokie prowizje pobiera sobie złodziejskie ytp i inne biura to btc wypada naprawde niezle.

Zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie marudzil, ze to lub tamto jest nie tak, sam narzekalem na cenę biletu, ale mimo to myślę że w przyszlym roku jesli wszystko dobrze pojdzie w usa to znowu wybiore BTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...