Skocz do zawartości

BTC


Rekomendowane odpowiedzi

Agencja jest totalnie beznadziejna, nie robią kompletnie nic oprócz brania od Ciebie niebotycznych sum pieniędzy, wszystko inne załatwiasz sobie sam. A osoby z biura w Warszawie to już w ogóle są poza komentarzem, nie wiedzą nic, jak się sam nie dowiesz z innego źródła to nie będziesz wiedzieć. Traktują Cię jak intruza który niewiadomo co od nich wymaga.

Ogólnie to wszystko ładnie wygląda do czasu podpisania umowy i wpłaty rat. Później dają wyraźnie odczuć że nie masz nic do gadania, i musisz sie zgodzic na wszystko co Ci proponują bo jest to zgodne z umową (która jest wyjątkowo niekorzystnie sformułowana). Paniusia zajmująca się biletami (Aneta) jest idealnym przykładem na to jak ta agencja jest żałosna, nie ma z nią żadnego innego kontaktu niż mailowy, Paniusia najprawdopodobniej nie posiada telefonu komórkowego a jeśli już ma takowy to nikt z biura go nie poda. Wszystkie kwestie związane z biletem załatwiać trzeba mailowo, jest to wyjątkowo denerwujące, bo pierwszą (i ostatnią) propozycję lotu dostałem dopiero na 3 tygodnie przed rozpoczęciem pracy! Kpina! mimo moich usilnych maili do niej i do biura, wcześniej nikt nic nie powiedział. Poza tym bilet był wyjątkowo niekorzystyny i absolutnie nie zgadzał sięz moimi preferencjami. Skończyło się tak ze kupiłem na własna rękę na trzy tygodnie przed wylotem, a i tak okazał się on korzystniejszy niż ten proponowany od nich( który pozyskują dzięki umowom z przewoźnikiem).

NIE POLECAM! OMIJAJCIE BIURO SZEROKIM ŁUKIEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie polecam BTC!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja moge opowiedziec o duzo ciekawszej sprawie. kilka dni przed wylotem Pani z BTC dzwoni do mnie ze na miejscu nie ma dla mnie pracy i jeszcze dla kilka innych osób. ja juz miałam prawie wszystko załatwione, poznałam kilka osób, załatwołam sobie mieszkanie, szkołe tez ogarnełam wczesniej niz powinnam a oni do mnie dzwonią ze dla mnie nie ma miejsca pracy u pracodawcy z którym miałam podpisana umowe. one cigle twierdza ze szukaja dla mnie pracy ale jak narazie nic, powiedziały ze moge sobie wprawdzie tam pojechac ale sama musze znalesc sobie prace na miejscu.

kompletnie nie polecam tego Biura, tylko wyciagaja pieniadze, a te panie sa wyjatkowo nie kompetentne. nigdy wiecej z nimi nie pojade.

OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...