Skocz do zawartości

Service center!?


minia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osob, ktore wysylaly swoje dokumenty do USCI badz Kariny! Czy ktos wie od czego zalezy, gdzie Chicago przesyla nasze dokumenty? My jestesmy ze stanu Virginia i podobno nasze dokumenty sa w National Benefits Center a nie w Vermont, California, Texas czy Nebraska. Czy ktos wie od czego jest to uzaleznione? Czesto sprawdzam nasz case status online i ostatnio gdy dzwonilismy do USCI powiadomiono nas, ze nie znajdziemy Processing Dates dla formy I-130 i zebysmy sie tym nie przejmowali. Ja sie przejmuje, bo wszystkie inne service center uwzgledniaja ta forme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam jeszcze o jednym. Wszystkie dokumenty wypelnialismy sami z mezem nasz notice date jest 4 stycznia. Na online dla EAD procesowany jest teraz 19 stycznia, natomiast I-485 w naszym regionie to 3 stycznia, a my jeszcze nie otrzymalismy appointment na biometrics! Jak dlugo moze jeszcze to potrfac, przeciez lada chwila beda rozpatrywac nasza aplikacje o Green Card a ja nawet nie mam jeszcze pozwolenia na prace.

Cz moze byc problem jesli wraz z dokumentami wyslalismy moj skrocony akt urodzenia wraz z tlumaczeniem a nie zupelny. Pytam, bo wyczytalam na forum, ze ktos podkreslil to dokladnie, ze musi byc zupelny akt urodzenia. Czy to moze przesunac w czasie nasza aplikacje?

Wszystkim z gory dziekuje za pomoc!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob, ktore wysylaly swoje dokumenty do USCI badz Kariny!

Do mnie swoje dokumenty? Nie bardzo rozumiem... Przciez wszystkie dokumenty wysyla sie w jedno miejsce. Ja moge ewentualnie pomoc w przygotowaniu dokumentow i wyjasnic jak wyglada cala procedura, co jest po kolei i gdzie moga byc problemy (jesli takie sie zdarza) oraz jak je rozwiazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...