Skocz do zawartości

formularz DS156 - pilne - po polsku mozna?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie odnośnie kodów kreskowych, które pojawiają się na wniosku 156. Czy ten duży kod na ostatniej stronie też był u Was taki dziwny, (zupełnie inny niż ten pierwszy), zamiast kresek w środku są jakby pikselowe kropki. Czy może coś nie tak jest z moim pdfem?

i jeszcze jedno....czy pierwsze dwie strony mają być wydrukowane na jednej stronie??

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kodów kreskowych, które pojawiają się na wniosku 156. Czy ten duży kod na ostatniej stronie też był u Was taki dziwny, (zupełnie inny niż ten pierwszy), zamiast kresek w środku są jakby pikselowe kropki. Czy może coś nie tak jest z moim pdfem?

i jeszcze jedno....czy pierwsze dwie strony mają być wydrukowane na jednej stronie??

Dzięki!

Z Twoim pdfem jest wszystko ok. Zapewniam Cię :)

Tak, pierwsze dwie strony mają byc na tej samej kartce. Trzecia osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm jak to wydrukwoac? Na 2 czy 3 stronach?

A i jeszcze jedno. Bo jak wydrukowalem na laserowce to na trzeciej stronie jak jest ten zakodowany rysynek, to na krawedziach niektorych kwadracikow sa takie male okragle kropeczki - nie wiem po co. Jak wydrukowalem na atramentowce, to ich nie ma. Poza tym ta laserowka to wydrukowalo mi na 96% rozmiaru, nie wiem czemu. I jeszcze jedno - jak jest miejsce na zdjecie to jak przykleic? Zakryc napis 'do not write in here' czy nie?

Tak wyglada z atramentowki:

dsc004000dm.th.jpg

Tak z laserowki:

dsc004018dw.th.jpg

czy wielkosc tego pomazanca ma jakies znaczenie? (czy mozna np. wydrukowac na 96% wielkosci jak to zrobila moja cudowna drukrka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwustronnie... 3. strona osobno (patrz: post wyżej od Twojego)

Spokojnie, jeśli atramentówka drukuje Ci w miare wyraźnie, to możesz jej użyć (ja drukowałem na atramentówce). Wiadomo, że jest różnica pomiędzy wydrukiem laserowym a atramentowym, ale oni tak dokładnie na to nie patrzą... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...