Skocz do zawartości

odmowa wizy na program career training


Rekomendowane odpowiedzi

dziwne bo ja znam osoby, ktore pojechaly na internshipa w miejsca gdzie byly juz kilka razy na Wat i na h2b...mhhh - moze jednak nie trafilas na przychylnych konsulow - jak juz jeden dal Ci odmowe to wiadomo bylo ze drugi zrobi dokladnie to samo. Swoja droga troche Ci wspolczuje, bo pewnie nastawilas sie na wyjazd... a teraz Polska albo europa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ferii

Mam pytanie. Mozesz napisac na jakis rodzaj internshipa jechales?? tzn. do jakiego miejsca?? czy restauracja czy moze motel.

Kurcze.. juz sam nie wiem co mam robic. Tak naprawde, moge sobie latwo zalatwic PCT menagerski, nie w restauracji - w ktorej pracowalem 3 razy... tylko PCT menagerskie do hotelu...

Sam nie wiem...

pozdrawia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Powiem tak, wystarczyło że podeszłam do okienka i sprawdzili pierwszą stronę mojego Training Planu gdzie była napisana nazwa mojego praktykodawcy i sprawdzili w komputerze, że to ten sam pracodawca co już u niego pracowałam na W&T. I tylko chcieli usłyszeć moje potwierdzenie, że już u niego kiedyś pracowałam, nie pytali się mnie o pozycje na jakich bede odbywać praktyki o nic, poprostu ten sam pracodawca.

Wnioskuje z tego, że nie robi im różnicy pozycja na jakiej pracujesz, tylko pracodawca.

Miałam odbywać praktyki w kasynie w którym już 3 razy pracowałam na W&T.

Dodam przy okazji, że zaczynam martwić się o zwrot kosztów poniesionych w związku z wyjazdem. Biuro z którego jade jeszcze nie zdążyło się ze mną rozliczyć, a to już ponad 6 tygodnii od drugiej odmowy.

Czy zawsze się tak długo czeka, czy to normalna procedura???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z reguly jest to 45 - 60 dni od daty wplyniecia pisemnej rezygancji (bo zawsze trzeba przedstawiac na pismie wszsytko) lacznie z podaniem numeru konta, na ktore pieniadze maja zostac przelane.

eee... z jakiej reguly? kazde biuro ustala to we wlasnym zakresie i powinno to byc zawarte w umowie. szybki rzut oka do paru biur i terminy te to od 7 do 45 dni.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z reguly jest to 45 - 60 dni od daty wplyniecia pisemnej rezygancji (bo zawsze trzeba przedstawiac na pismie wszsytko) lacznie z podaniem numeru konta, na ktore pieniadze maja zostac przelane.

eee... z jakiej reguly? kazde biuro ustala to we wlasnym zakresie i powinno to byc zawarte w umowie. szybki rzut oka do paru biur i terminy te to od 7, przez 30, do 45 dni. ale 60... dlaczego o paru biurach w tym ostatnim przypadku mysle? :)

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w swoim biurze i opowiedzialem pani o tej historii, ale powiedziala abymsie nie martwil i pokazala dski osob ktore byly kilkakrotnie na wat i jada na internshipa do tego samego pracodawcy...

wiec juz sam nie wiem czy mam sie martwic czy nie... a moze to byl jakis przypadek losowy, albo cos

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...