Skocz do zawartości

Czy to dużo 3050??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja tez jade z yesem, wszyscy burza sie ze na stronce bylo napisane ze bedzie taniej a mimo tego spodziewalem sie takiej ceny

rok temu byla identyczna z tego co pamietam

teraz nie ma co sie zastanawiac czy duzo czy malo bo tak czy siak trzeba to zaplacic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez z drugiej strony jakby na to spojrzec to jakby sie chcialo bilet przez www z lotu czy skads zamowic to cena jest mniej wiecej taka sama (przynajmniej za ten co mi kupuja- do San Francisco)

taniej jest chyba jak sa jakies promocje itp , zreszta nie wiem

yes i inne firmy napewno maja taniej bo kupuja hurtowo i maja znizki jakies za wspolprace z dana firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy taka sama :/ ktoś tutaj pisał ze do Nevady policzyli 3450 a ja znalazłam z LOTU za 2699 z opłatami lotniskowymi :) wiec powiedzcie mi jakie to oni mają układy ze bilet kosztuje aż tyle ;)

jesteśmy studentami a nie biznesmenami ktorzy jada sobie na wycieczke i mogą wydac nie wiadomo ile :/ powinniśmy mieć o wiele tańsze bilety !!!!!!!!!!!!!!!!!! ja miałam max za biolet zapłacić 2600 tak mi powiedziano w biurze a jak oni mi policzą tak jak Tobie 3400 to bedzie o tysiaka więce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to w tym chodzi, ze jest to juz ostatnia rata

gdyby byla pierwsza to jeszcze bys powiedziala ze masz ich gdzies i znalazla bys sobie firme, gdzie samemu mozna kupowac bilety

teraz i tak musisz zaplacic, bo tak jest napisane w umowie

ja spodziewalem sie ze bedzie taka cena

na czyms musza zarobic:)

a dramatycznie nie jest bo rok temu byly takie same ceny

do tego i tak nie da sie nic zmienic, takze niektorym pozostaje tylko narzekanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...