Skocz do zawartości

Czy to dużo 3050??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzowniłam dziś do infolinii i pan mi powiedział, że on sobie zdaje sprawę, że to jest na niekorzyść klienta, ale nie był mi w stanie odpowiedzieć dlaczgeo nikt wcześniej nie wspominał o tym, że cena bedzię "uśredniona" ani też dlaczego nie napisali o tym w umowie....oszustwo jednym słowem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć

JA tez lece do Stanów, tylko dośc późno z powodu sesji.POczątkowo zamierzałam lecieć 1 lipca ale kwestia 1200zl wiecej za bilet przy różnicy 2 dni szybko przekonała mnie aby lecieć troche wczesniej -29 czerwca.

Najtańszy bilet jaki mi zaproponowali w Almaturze (Pozdrawaiam!!!)to 3150 zl AirFrance Katowice-Paryz-Chicago.

W dniu wykupu biletu znaleźli mi tzw "3-dniówke"(bardzo krótki czas wykupu) i lecę z Katowic do Chicago za niecałe 2780zl, co uważam za calkiem dobrą cenę w porównaniu z poprzednią(i jak widzę po forum ta z AirFrance tez nie była w czle wygórowana). Zgadza sie mam 2 przesiadki w Europie, ale łącznie podróż trwa tylko o 1h20min dłużej niż Air France. Ale przynajmniej granica psychologiczna 3000zl nie została przekroczona :)

Ahah lece Lufthansą i Siwiss-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy się o tym dowiedziałeś?czy też dopiero kiedy podali Ci ile musisz zapłacić?

dowiedzialem sie jakos tak po zaplaceniu drugiej raty za program, ze cena za ostatnia rate wyniesie cos okolo 3 tys zl, bo tyle samo bylo rok wczesniej. ale w momencie podpisywania umowy nic o tym nie wiedzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...