Skocz do zawartości

Czy to dużo 3050??


Rekomendowane odpowiedzi

a może w ogole latajcie za darmo??

pośledzcie sobie ceny,daty i destynacje lotów przez około 2 tygodnie.

z lotami i ich cenami jest troche jak z ruletką. w jednym samolocie,obok siebie mogą siedziec osoby ktore zaplacily za bilet nawet 1000zl mniej czy wiecej niz osoba siedzaca obok. dlaczego? hehe.. nie mowcie mi,ze nie wiecie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czesc wam !!! jestem dokladnie w takiej samej sytuacji !!! Szczerze powiedziawszy to jestem zazenowany i pelen gniewu. Jade z Yesa i wlasnie pare dni temu otrzymalem wyokosc ceny i powalila mnie 3050 do Atlanty.W tej chwili na wlasna reke moglbym zdobyc bilet za 2000. Jest kilka mocnych argumentow ktore powoduja iz mozna nazwac biuro jako malo profejsonalne nastawione na zysk a nie na klienta i traktujace uczestnkow malo uczciwie. Pierwsza to ulotka informacyjna w ktorej jest informacja iz na podstawie zeszlorocznych cen koszt biletu szacuje sie miedzy 2400 a 2800 !!! a jak bylo rok temu ??? za bilet czyli ta IV rate uczestnicy zaplacili takze 3050 !!!!!!! Dlaczego informacja nie zostala zaktualizowana ??? Druga sprawa dla mnie osobiscie najbardzije absurdalna mianowicie cena biletu nie zalezy od daty wylotu !!!! !!!!! czyli lecac w maja placisz tyle samo co jakbys lecial w czerwcu !!! jaki wniosek ? na osobe lecacej w maju biuro moze miec okolo 1000 zl prowizji na osobie lecacej w polowie czerwca juz duzo mniej !!! pytanie, gdzie jest uczciwe podejscie ???? Biura naprawde biora od nas duzo pieniedzy i nie jest dopuszczalne zeby mowiac potocznie przeginaly !!!! Wiem tez ze nic nie wskuram wchodzac na sciezke wojenna i kolo sie zamyka !!! THERE'S NO WAY OUT

pozostaje tylko liczyc na to iz kiedys biuro skoncentruje sie bardziej na tzw fachowo "marketingu partnerskim" gdzie najwazniejsze nie jest wyciagnac ile sie da z klienta ale sprawic by byl na maksa zadowolony ZADOWOLONY z oferowanego produktu/uslugi !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wystarczy użyć "szukajki " na forum i wpisać "yes" bedziesz miec tą samą opinie na temat tego biura, zresztą ja z nimi nigdy nie jechałem i nie mam zamiaru ale obija się o uszy że zarabiają na biletach ~600-1000zł od osoby, a co do klientów widocznie są zagłupi by sądzić że ich reputacja ich wyprzedza i coraz mniej osob decyduje się na wyjazd z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka mocnych argumentow ktore powoduja iz mozna nazwac biuro jako malo profejsonalne nastawione na zysk a nie na klienta i traktujace uczestnkow malo uczciwie.

hehe nie jest to organizacja non profit zeby nam za darmo oferowac swoje uslugi

musi na czyms zarobic

nie ze ich bronie, tylko co zmieni teraz narzekanie

placic placic, moze nam sie zwroci na miejscu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...