Skocz do zawartości

Czy to dużo 3050??


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest normalne w naszym kraju ze kazdy zarabia na kimś. Ja jade taez z tego biura i tez wkurza cena tego biletu.......ale co mozemy zrobic??

A takie odpowiedzi ze ktoś jest "głupi" ze z nimi jedzie to nie maja sensu......bo tak w sumie powiedziec to głupia to jest Mingan ze tak o kims sadzi bo nie zna reali rynku.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Przecież to jest normalne w naszym kraju ze kazdy zarabia na kimś. Ja jade taez z tego biura i tez wkurza cena tego biletu.......ale co mozemy zrobic??

A takie odpowiedzi ze ktoś jest "głupi" ze z nimi jedzie to nie maja sensu......bo tak w sumie powiedziec to głupia to jest Mingan ze tak o kims sadzi bo nie zna reali rynku.

Pozdro

Nie napisałem że ktoś jest głupi po znimi jedzie nie zrozumiałeś mnie, miałem na myśli że firma jest głupia bo zamiast wyrabiać sobie dobrą opinie na rynku psują sobie ją.Co do tego że "każdy zarabia na kimś" taki jest cel każdej firmy prywatnej by zarabiać , tylko nie którzy robią to udczciwie i inni nie ukrywajmy tego kradną poprostu.

Aha co do powodów by z nim jechać to napewno można znaleść jeden ważny np że okreferują procodawce który nasz wyłącznie interesuje, więc wcale nie uważam że to tak łatwo zdecydować z kim jechać z kim nie jechać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt z yesa nie mowil ze np. bedzie to cena usredniona czy to ze bede placi tyle samo co inni, ja bylem mocno w szoku bo myslalem ze bedziemy indywidualnie rozpatrzeniu odnosnie wlasnie biletu tym bardziej ze lece wczesniej wiec powinnienem mniej zaplacic za IV rate niz ci co pozniej ktorzy leca. np kolo polowy czerwca bo jak sprawdzalem wtedy bilety sa drozsze. Ogolnie to walek i tyle !!!!! Powiem szczerze ze dopiero teraz po dokladnym przeczytaniu infomracji pisze ze "oplata IV rata obejmuje uczestnictwo w programie work and travel a jej wysokosc zalezy od ceny biletu" czyli mozna to rozumiec oplata za bilet+jeszcze oplata jza uczestnictwo ale w tym momencie powinna byc rozna ta koncowa cena IV raty w zaleznosci o terminu lotu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uczciwie na to patrzac !!!!! szkoda ze tak jest bo w sumie wsyzstko bylo okej !!!!! jezeli czytaja to pracownicy yesa i szefosto to radze sie poprawic bo sie to przedzej czy pozniej odbije !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku jechalam ze Student Adventure. Bilet byl drogi, ale nie wiem czy byl to wynik tego ze zamawiane byly bardzo pozno (pod koniec maja - niektorzy dostawali je w dniu wylotu), ale biet byl na prawde drogi, bo wychodzil ok 3400zl z katowic do SF. teraz wlasnie zarezerwowalam bilet za 3020 zl z warszawy do reno i mysle ze oplaci mi sie to pomimo obowiazkowej prowizji dla biura za niewykupywanie z nimi biletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...