Skocz do zawartości

Laptop


crowM

Rekomendowane odpowiedzi

witam

lece do usa na "wakacje" do pracy. chcialbym kupic sobie tam laptopa. zalezy mi na jakims wypasionym.

1. Chcialbym sie zapytac gdzie kupic zeby bylo jak najtaniej?

2. Bede mieszkal w Connecticut wiec mailbym mozliwosc osobistego odbioru w sasiednich stanach bo nie wiem gdzie najlepiej kupic zeby podatek byl jak najnizszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Za ok. 1600-1700$ możesz na eBayu kupić laptopa, którego w Polsce spokojnie mógłbyś sprzedać za ok. 9-10 tys. zł.

Mówię choćby o tym:

http://cgi.ebay.com/DELL-Inspiron-9400-E17...1QQcmdZViewItem

- dwurdzeniowy Centrino Intela, grafika GF 7800, 17 cali monitor... Prawie nie ma sobie równych obecnie...

Jeśli ktoś z Twoich znajomych handluje na eBayu to się nie zastanawiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no mój dellik się chowa do tego, sprawdzałem na stronce della dodając jeszcze jakieś kupony zniżkowe i nie ma mowy żeby wyszło tak tanio, aż mi się wierzyć nie chce

to nie jedyna oferta na eBayu tego modelu. Na stronie Della niestety nie wyjdzie Ci tak tanio, koszt to ok. 2000$... Ale od czego jest eBay? 8)

Przywieźć drugi taki na sprzedaż i spokojnie 4-5 tyś. na czysto w kieszeni... (jeśli na odprawie nie sprawdzą... i tu właśnie zaczynają się schody :D ).

PS. Szukam też jakiegoś modelu laptopa tańszego od tego, niekoniecznie z dwurdzeniowym procesorem Intela, mógłby być AMDTurion, jednakże z grafiką ATI Radeon X1800 XT. Karta porównywalna (czyli obecnie jedna z najlepszych dostępnych na rynku nawet dla komputerów stacjonarnych), jednakże musiałby być tańszy o 200-300 dolarów i ładniejszy, to bym się skusił ;) Niestety najlepsza grafika ATI jaką narazie spotkałem w laptopach na eBayu to X1400... (to ja już wolę X700 bez HyperMemory) :/ Jeśli ktoś ma jakieś informacje proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż ja nie pomoge bo po pierwsze nie lubie aukcji a po drugie nie gram w ogóle więc jak dla mnie wszystko co nie zintegrowane jest już wystarczające( nawet zintergrowana 128, którą mam mi wystarcza)

dorzuczam stronke z kuponami do della http://www.notebookreview.com/dellCoupon.asp kiedy już złożycie kompa dajecie add to cart i potem pojawi się pole do wpisywania kuponów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) prosilbym linka do stronki della gdzie moge sam zlozyc laptopa

2) ktos wspominal o jakis kuponach znizkowych - skad je wziac i ile moga takie kupony obnizyc cene laptopa

pozdrawiem

jej, przeciez stronę z kuponami masz podaną powyżej Twojej wiadomości...

A dell nie ma 50 tys. stron, tylko jedną główną, więc wybacz, ale Ci nie podam, bo adres jest banalnie prosty (pomyśl choc przez 5 sek.!) a w dodatku istnieje cos takiego jak np. google :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linka do kuponów podałem powyżej a co do składania na stronce della to wchodzisz na stronke www.dell.com potem wybierasz z górnego menu NOTEBOOKS potem np Compare all notebools wybierasz linie notebóków i do dzieła nie pamiętam czy trzeba mieć konto do składania czy jest ono potrzebne już do samego kupowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada odnosnie skladania zestawow na stronie Della:

Jesli wybrales juz rodzaj laptopa to przechodzisz do strony z wyborem predefiniowanych zestawow czesci, a potem dopiero je modyfikujesz. Z kazdego wybranego zestawu czesci da sie pozniej zrobic kazdy z pozostalych predefiniowanych. Jednak o dziwo CENA NIE JEST TAKA SAMA, mimo, ze w kompie sa identyczne podzespoly. Dlaczego?

Otoz w drozszych zestawach z gory dolozone sa pewne elementy, z ktorych nie da sie zrezygnowac pozniej, jesli juz zaczales modyfikacje od takiego drozszego zestawu. Sa to np. przedluzona gwarancja, lepszy support, oprogramowanie antywirusowe, dodatkowy soft itp.

Wiec jesli chcesz cos zlozyc w dobrej cenie, a nie potrzebujesz tych bajerow to ZAWSZE zaczynaj modyfikacje od wybrania najtanszego zestawu z danego rodzaju laptopow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...