Skocz do zawartości

Laptop


crowM

Rekomendowane odpowiedzi

Monroe: Hmm wiesz co... ceny są niższe... ale musze coś więcej poczytać na temat tak "poważnych" zakupów na Ebay... :)

Co do grafiki to raczej już wyrosłem z gier... wiec nie potrzebuje aż takich kombajnów graficznych... no i co za radośc na lapie grać... ehh wolałbym jakiś monitorek 21" do tego 7.1 i reszta bajerów hehe

W projektach 3D nie siedzę a do obróbki fotek i tak nie używam tych bajeranckich technologii z zakresu 3D... kiedyś miałem do czynienia z lapem z kartą Matroxa... to był wyraźny przeskok w kwestii grafiki 2D noo ale teraz nawet nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje :) a jeśli nawet to chyba juz nic nie montują w lapach... teraz wszędzie ATI i Nvidia

albo zintegrowane Intelowskie tfu tfu....

Kiedyś może zabiorę sie poważnie za DTP to wtedy już nie sama grafika a ogólnie "mocny" lapik będzie potrzebny... jak mówiłem Wielkość Bateria i wnętrzności na poziomie Centrino DUO a dla mojej lubej... no właśnie Już jestem gotowy zakupić tego ibookA ale co to warte ???

Więc co sądzisz o tych Apple... miałeś do czynienia ??? albo ktoś miał przez dłuższy okres ???[/b]

Aaaaa i prawie zapomniałbym czy ktoś cos wie otym nowym wcieleniu IBM tych całych Lenovo... bo tez mają kilka fajnych modeli... a co do tych HP to składaki też są w OK cenie no i ta ich bateria podróżna ... bardzo kusząca propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ech, no to jak to jest, że z jednej strony mówisz o malutkim Sony VAIO a z drugiej o 17 calowym PowerBooku? :)

Nie miałem do czynienia z komputerami Apple. Z opisu tego laptopa wynika, że jest bardzo interesujący a i wygląda stylowo. Ja jednak znowu pytam - masz za dużo kasy? :)

Firmy IBM, Sony, Alienware czy APPLE, to - wg mnie - obecnie przerost formy nad treścią. Jasne, że mają i interesujące wzornictwo i nienajgorsze podzespoły, wysoką jakość wykonania ale tak naprawdę kupując któryś z tych produktów - przepłacasz. Jak masz kasę, proszę bardzo. Jeśli nie, polecam troszkę tańszą Toshibę, Della czy nawet HP (to też solidne firmy i czasami ciekawsze propozycje). Osobiście podobają mi się również tanie Acer'y a i Gateway'a sobie ludzie chwalą (nie używałem niestety). Compaq mnie średnio podnieca.

TU możesz sobie złożyć mobilnego Gateway'a z CentrinoDUO oraz mocną baterią (taki, który by Cię interesował to koszt 1500$ - CentrinoDUO T2400, 1GB RAM, 100GB 5200rpm SATA, DVD-RW bateria: 12-cell, 14,1 cali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za szybka reakcje :)

A wiec może od razu powinienem troszku jaśniej mówić :)

Planowaliśmy zakup Jendego lapa dla nas obojga noo ale róznice zdań nie są do przeskoczenia i dlatego:

Planuje zakup dwóch lapów: jeden dla siebie (to ten malutki) i drugi już normalny dla mojej lepszej połowki, co nie znaczy że mam zamiar oszczędzac na swojej kobietce :)

I to własnie dlatego takie rozbieżności w moich postach, niepotrzebnie połączyłem nasze plany "Przed" z Planami aktualnymi "Na teraz" :) Jestem otwarty na wszelkie propozycję a jednoczesnie piszę czytam i pytam kogo tylko mogę ... bo rzeczywiście zakup dwóch lapów to bedzie wydatek więc nie chce kupić jakiegoś badziewia... Ja mam bardzo sprecyzowane potrzeby ale za to moja trunia :lol: hehe nooo cóż z kobietami iść na zakupy to wiecie Czym to pachnie... :)

No i wogóle czasami to poezja usłyszeć Jak Moje Love! wchodzi do pokoju i mówi: Misq wiesz co bo ja własnie oglądałem sobie taki jeden sklep przez internet i tam cos wyskoczyło i ja to wyłączyłam i teraz to juz nie ma nic!!! hehe a to co się włączyło okazało się być AntyVirusem który oszalał :( na pounkcie przesyłanego lipnego cennika z lipnego sklepu :D

Dlatego Planujemy Dwa lapy szkoda mi tracić swoich danych :D

Co do IBM czy tez Lenovo to owszem mają ceny .. ale mój znajomy Jest nim oczarowany .... ma w zasadzie od 6 może 7 lat tą samą obudowę a goście mu w serwisie Oczywiscie za opłatą wciąż "Upgrejdują" tego lapa aby był " na czasie" co w sumie Jeśli ktoś sie przywiązał do sposobu pracy z jedną "budą" to nie jest takie głupie.... No i potem kwestia ewentualnej naprawy na gwarancji bo jeśli kupię np. Gateway-a i on sie popsuje w czasie Tripa hmmm w portugalii!! to mogę go naprawić w serwisie Portugalskim IBMa a nie musze pchac go do USA jak podejrzewam byłoby w przypadku Gateway-a Nooo ale to tylko taki przykład choć zaczerpniety z życia (nie mojego)... zaraz biorę sie za czytanie o tym gateway-u :D dzięki za Info :)

jak mam nadzieje widać ... gmeram i czepiam sie każdej możliwości ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy IBM, Sony, Alienware czy APPLE, to - wg mnie - obecnie przerost formy nad treścią. Jasne, że mają i interesujące wzornictwo i nienajgorsze podzespoły, wysoką jakość wykonania ale tak naprawdę kupując któryś z tych produktów - przepłacasz. Jak masz kasę, proszę bardzo. Jeśli nie, polecam troszkę tańszą Toshibę, Della czy nawet HP (to też solidne firmy i czasami ciekawsze propozycje). Osobiście podobają mi się również tanie Acer'y a i Gateway'a sobie ludzie chwalą (nie używałem niestety). Compaq mnie średnio podnieca.

Sony to przerost formy nad trescia. Apple to praktycznie tylko design. Al;e IBM to wysoka jakosc. Jest skierowana dla klientow biznesowych. Mam IBM od ponad miesiaca i jesli chopdzi o jakosc to ciezko w tej klasie znalezc cos porownywalnego. Toshiba nie jest na pewno tak dobra. HP ma czasem wpadki - trafiaja sie kiepskie modele. Ale IBM jest dobry caly czas. Stare IBM nadal sie dobrze trzymaja. I warto troche wiecej zaplacic aby miec dobrego kompa.

Jesli chodzi o Acera to jest dobrze poki cos nie padnie. Potem sie zaczyna przygoda z serwisem i juz sie lipa zaczyna. Duzo osob ma juz dosc tej marki ale znam tez osoby, ktore sa zadowolone z tych lapow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie o Apple? PRzeciez teraz Apple zdobywa rynek. Weszli na procesory intela. Ja kupilem miesiac temu Apple MacBookPro za 2000$. Mozna wgrac normalnie Windows XP oraz Mac OS X, bo jest procek intela. Wszystko chodzi. Teraz Maci beda zdobywac rynek. Sa naprawde super. A na boze narodzenie kupilem Toshibe, bo to najlepsze z laptakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubakj hmmm To dobrze słyszec że można wgrać WinSyfa... wiem że są zwolennicy tego MacOSa ale mi jakoś tak specjalnie się nie podoba... czyli nie ma problemu z tym XP-kiem ??

A jak bateria trzyma w twoim apple ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie o Apple? PRzeciez teraz Apple zdobywa rynek. Weszli na procesory intela. Ja kupilem miesiac temu Apple MacBookPro za 2000$. Mozna wgrac normalnie Windows XP oraz Mac OS X, bo jest procek intela. Wszystko chodzi. Teraz Maci beda zdobywac rynek. Sa naprawde super. A na boze narodzenie kupilem Toshibe, bo to najlepsze z laptakow.

bo beka polega na tym że kupujesz notebooka za 150% jego warości dodatkowe 50% płacisz za naklejke z jabłuszkiem, apple nawet swoich notebookow niesklada robią to za niego podwykonawcy i tylko amerykanie są tak "inteligętni" że Macy kupują bo nikt na świecie ich nie kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie o Apple? PRzeciez teraz Apple zdobywa rynek. Weszli na procesory intela. Ja kupilem miesiac temu Apple MacBookPro za 2000$. Mozna wgrac normalnie Windows XP oraz Mac OS X, bo jest procek intela. Wszystko chodzi. Teraz Maci beda zdobywac rynek. Sa naprawde super. A na boze narodzenie kupilem Toshibe, bo to najlepsze z laptakow.

bo beka polega na tym że kupujesz notebooka za 150% jego warości dodatkowe 50% płacisz za naklejke z jabłuszkiem, apple nawet swoich notebookow niesklada robią to za niego podwykonawcy i tylko amerykanie są tak "inteligętni" że Macy kupują bo nikt na świecie ich nie kupuje

Tu akurat się z Tobą zgadzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie o Apple? PRzeciez teraz Apple zdobywa rynek. Weszli na procesory intela. Ja kupilem miesiac temu Apple MacBookPro za 2000$. Mozna wgrac normalnie Windows XP oraz Mac OS X, bo jest procek intela. Wszystko chodzi. Teraz Maci beda zdobywac rynek. Sa naprawde super. A na boze narodzenie kupilem Toshibe, bo to najlepsze z laptakow.

bo beka polega na tym że kupujesz notebooka za 150% jego warości dodatkowe 50% płacisz za naklejke z jabłuszkiem, apple nawet swoich notebookow niesklada robią to za niego podwykonawcy i tylko amerykanie są tak "inteligętni" że Macy kupują bo nikt na świecie ich nie kupuje

widac nigdy nie pracowales na MacOSx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...