Skocz do zawartości

Status na stronie Camp?


Tatar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powinno byc w statusie : najpierw : Application Process Complete, jak Twoja aplikacja dotrze do biura w Wawie i zostanie wprowadzona do compa bedziesz mial: Application Received, jak aplikacja dotrze do USA bedziesz mial : Ready to place :) jak bedziesz mial juz miejsce na campie bedzie: You have been placed. do tego jak juz bedziesz mial-REady to Place-albo wczesniej pokaza Ci sie takie szczegoly jak: Visa, Outbound Flights, Payment details,Placement details,Presonal details..

mi ostatnio doskoczyly:return flights,insurance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja juz zaplacilem 2 raty, wszystkie papiery wyslalem i w statusie mam takie cos:

Your application has been received at the Camp America office but is not yet being circulated to camps/resorts (specific camp/resort if pre-placed). This may be due to missing items as detailed below.

No i pozniej items requiring your attention

You do not currently have any items requiring your attention.

Co to oznacza? Czy juz pracodawcy mnie widza czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że wszytko póki co jest ok ;) tez mialem cos takiego. Później czyli pewnie w ciagu tygodnia zmieni ci sie okienko po zalogowaniu i bedziesz musiał tam jeszcze raz potwierdzic swe dane no i na dole bedziesz miał cos takiego

Need to make changes?

Click here to change your availability date.

Click here to change your contact details.

Click here to cancel from the programme.

Status

Your application has been received at the Camp America office but is not yet being circulated to camps/resorts (specific camp/resort if pre-placed). This may be due to missing items as detailed below.

Spoko wszytko jest oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam status :Ready to be placed — your application is currently being circulated around camps/resorts. If you are pre—placed, your application has been forwarded to your specific camp.

Papiery złożyłam w styczniu.. I tyle .. ja już od 2 miesiecy mam taki status i nic sie nie dzieje...

Czy moje czekanie ma jakis sens??? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...