Skocz do zawartości

Status na stronie Camp?


Tatar

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie ze czekanie ma sens prawdopodobnie za niedlugo zmienia Ci status na :Congratulations, you have been guaranteed a placement this summer. Ja mialam tak w tamtym roku i prace mi znalezli na 6 dni przed wylotem. w tym roku zreszta tez mam taki status, dzis mi przyslali papiery wizowe wiec wierze ze zrobia wszystko zeby mi ta prace znalesc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
oczywiscie ze czekanie ma sens prawdopodobnie za niedlugo zmienia Ci status na :Congratulations, you have been guaranteed a placement this summer. Ja mialam tak w tamtym roku i prace mi znalezli na 6 dni przed wylotem. w tym roku zreszta tez mam taki status, dzis mi przyslali papiery wizowe wiec wierze ze zrobia wszystko zeby mi ta prace znalesc :)

Jesli aplikant dostaje dokumenty wizowe i Camp America umawia go po wize do warszawy to znaczy, ze ta osoba wyjedzie. Nie bylo by sensu nikogo umawiac na prozno... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz skonsultuj sie ze swoim konsultantem w tej sprawie to jest najlepsza droga ... aha no i powiedz mi na kiedy masz date najwczesniejszego wylotu ... ja mam w pierwszej połowie czerwca i pewnie dlatego mi tak szybko poszło .... nie martw sie wszystko bedzie dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opuncja lepiej do nich dzwon nic nie zrobia to znowu i az do skutku, mi tez sie dlugo nie zmienial status wiec non stop dzwonilam az do skutku chyba mieli mnie dosc ale dzieki temu jade gdy zadzwonilam pierwszy raz okazalo sie ze mojego konta nie ma w systemie u nich tymczasem ja sie normalnie logowalam tylko mi sie status nie zmienial i myslalam ze jest wszystko ok podejrzewam ze gdybym odlozyla cale to ich nekanie(bo ok miesiac zajela im cala zmiana) to bym nigdzie nie pojechala. takze lepiej bierz za sluchawke i dzwon!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia..

zadzwnoi i od razu dostanie przydzial, bo ktos z biura stwierdzi ze ona jeszcze nie,wiec napisze jej, ze ma placement,tylko nie wiadomo gdzie i u kogo i jako kto.

Tutaj akurat dzwonienie do Warszawy nie ma zadnego sensu. jak pracownicy maja wplynac na ponad 1400 campo'w zeby ktorys z nich przyjal danego delikwenta? no sorry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys uwaznie przeczytala co napisalam to bys tego tak nie skomentowala ja nigdzie nie napisalam ze jej dobrowolnie status zmienia dziewczyno!!! tylko bajzer tam maja chyba zaj.... skoro mojego konta tak jakby w ogole nie bylo!!!!! nie bylo wdrozone w caly ten proces aplikacyjny a wiesz jaka byla reakcja pana z biura w warszawie bardzo przepraszamy to przez ten system ale dobrze ze pani zadzwonila bo pani konto bylo "out" i moglaby pani nie pojechac bo sie pania nikt nie zajmowal. a mialam status dokladnie taki jak opuncja. w tym momencie powinna miec juz zagwarantowane to ze jedzie bo chyba tak robia dla tych ktorym nie zdaza znalesc pracy wystarczajaco wczesnie sama tissaya gdzies pisalas ze raczej sie nie zdarza zeby ktos nie pojechal !!!!! wiec jezeli jej sie status nie zmienia tzn ze moze byc cos nie tak. a apropos dzwonienia dopiero po ktoryms telefonie ktos sie zajal moja sprawa!!!! a reakcja byla taka o to jeszcze nikt tego nie zrobil. takze wybacz ale w tym roku kompetencja sie raczej nie popisali wiem ze dla nich pracujesz ale takie sa fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...