Skocz do zawartości

Status na stronie Camp?


Tatar

Rekomendowane odpowiedzi

gdybys uwaznie przeczytala co napisalam to bys tego tak nie skomentowala ja nigdzie nie napisalam ze jej dobrowolnie status zmienia dziewczyno!!! tylko bajzer tam maja chyba zaj.... skoro mojego konta tak jakby w ogole nie bylo!!!!! nie bylo wdrozone w caly ten proces aplikacyjny a wiesz jaka byla reakcja pana z biura w warszawie bardzo przepraszamy to przez ten system ale dobrze ze pani zadzwonila bo pani konto bylo "out" i moglaby pani nie pojechac bo sie pania nikt nie zajmowal. a mialam status dokladnie taki jak opuncja. w tym momencie powinna miec juz zagwarantowane to ze jedzie bo chyba tak robia dla tych ktorym nie zdaza znalesc pracy wystarczajaco wczesnie sama tissaya gdzies pisalas ze raczej sie nie zdarza zeby ktos nie pojechal !!!!! wiec jezeli jej sie status nie zmienia tzn ze moze byc cos nie tak. a apropos dzwonienia dopiero po ktoryms telefonie ktos sie zajal moja sprawa!!!! a reakcja byla taka o to jeszcze nikt tego nie zrobil. takze wybacz ale w tym roku kompetencja sie raczej nie popisali wiem ze dla nich pracujesz ale takie sa fakty

Jutro zadzwonie ... tylko pod ktory numer?? (022) 690 68 68 ten?? to jest telefon ze strony campu ds. obslugi klienta... zadzownie i napisze pozniej co załatwiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie jadę... :placze: :placze: :placze: dzis mi to oficjalnie napisali ;((

bez sensu, tyle staran.. w tym momencie zniszczono mi wakacje gdyz nie znajde sobie inncyh planow na ostatni termin ;(((

Juz nigdy wiecej nie bede nic załatwiac przec CA...

A tyle obietnic...

Aj...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie slyszalem ze dzisiaj kilkanascie osob dostalo list  z odmowa. szkoda troche i do tego counsellorzy. ja jeszcze czekam....mam nadzieje ze bedzie dobrze. pzdr

Strasznie zaluje ze zdecydowalam sie na counsellora...

Mogłam wybrac resort albo pracowac jako obsluga campu...

Buu

no ale co ja moge teraz zrobic??

nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety za rok bedzie to juz niemozliwe... obrona pracy licencjackiej i staranie soe o studia magisterskie uzp... Nie bede miala niestety na to czasu..

Ja jestem strasznie zawiedziona... I czuje sie w jakis sposob oszukana.. mam nadzieje.. Te zapewnienia i to wszystko... ach.. ciezko mi nawte pisac.

Mam nadzieje ze chociaz kase w calosci zwrocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha mam pytanko mam miejsce juz na campie :-) no i tam pisze na staronie Camp America żeby wypełnić formularz on-line. No i w międzyczasie mają przyjśc do mnie papiery jak to jest ... czy mam wpierw wypełnic formularz on line i dopiero do mnie przyjda papiery czy odwrotnie, wpierw do mnie przyjdą papiery a potem wypełnić formularz on-line :) proszę forumowiczów o podpowiedź :)

a ty opuncja sie nie martw ... jak bedziesz chciała to sie uda ... pochodź teraz szybko za krajami unii europejskiej, może jakis znajomy cie wciągnie. Nie bedzie łatwo ale postaraj się

Życze powodzenia i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mowisz o formularzu wizowym?? jesli tak to nie ma znaczenie kiedy go wypelnisz po prostu kiedy przyjda Ci papiery bedziesz mial do wypelniania o 1 formularz mniej i tyle a tak w ogole to gdzie jedziesz??

opuncja kurcze przykro mi ze tak wyszlo w ogole nie wiedzialam ze jedziesz jako counsellor moze rzeczywiscie trudniej im znalesc prace dla kogos takiego niz dla zwyklego campowicza czy kogos kto jedzie na resort. ale callan ma racje rozejrzyj sie za praca gdzies w uni nieraz maja duzo ogloszen w zwyklym urzedzie pracy moze warto przynajmniej bys wakacji nie zmarnowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...