Skocz do zawartości

Status na stronie Camp?


Tatar

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie dzisiaj mi wyskoczylo na stronce camp w statusie:

Congratulations, you have been guaranteed a placement this summer, click here for more details.

strasznie sie ciesze bo pisza ze juz mam na bank miejsce tylko jeszcze nie wiem gdzie. ponoc mam nic nie robic i czekac az mi przysla papiery wizowe. pani w wwa mi powiedziala ze mam sie wstrzymac z placeniem. czy dlugo sie czeka ? macie doswiadczenie? czy wykupujecie to opcjonalne ubezpieczenie bagazu?? pozdro pozdro i do zobaczenia w usa!!!:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jesli chodzi o ubezpieczenie to w tamtym roku nie wykupowalam i w tym tez nie zamierzam. ja na papiery wizowe czekalam ok 2 tyg ale od tego jak juz mi przydzieli miejsce ale w tamtym roku przydzieli mi miejsce 6 dni przed wyjazdem a papiery wizowe dostalam wczesniej niz w tym roku a rozmowe mialam 31 maja wiec moze byc roznie wazne ze jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma sens dzwonic lub pisac do wwa z prosba o przyspieszenie wyslania tych papierow wizowych, gdyz wiem ze to troche trwa i moga mi nie zdarzyc zrobic wizy, a strasznie mi zalezy zeby wyleciec jak najblizej mojej ewejlbiliti dejt:) czy to jakos wplynie na tempo czy biurokracji nie pokonam?? pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...