Skocz do zawartości

bilet lotniczy w dwie strony do Kanady?


aga3877

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie, moze ktos byl w podobnej sytuacji.

Czy wyjezdzajac do Kanady z pozwoleniem na prace musze wykupowac bilet w dwie strony jak to jest w przypadku wyjazdu turystycznego???

Tak mi powiedziala pani w biurze podrozy. Pytalam sie rowniez linii lotniczych Lufthansa, gdzie powiedziano mi, ze takie sprawy absolutnie nie zaleza od linii lotniczych i odeslala mnie do Ambasady.

W Ambasadzie powiedziano mi, ze takie rzeczy pozostaja w gestii linii lotniczych:)

A jak to wyglada w praktyce? Moze ktos sie orientuje?

Pozdrawiam,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

od dłuższego czasu noszę się z zamiarem przeniesienia całego mojego życia do Kanady i w związku z tym przeglądam to i owo ;-) a odpowiedź na Twoje pytanie imho :

kupujesz bilet w JEDNĄ stronę jeśli zamierzasz pozostać w Kanadzie

kupujesz bilet w dwie strony jeśli zamierzasz wrócić np za 3 miesiące.

Dlaczego odsyłano Cię od Annasza do Kaifasza?

Przewoźnik międzynarodowy płaci karę jeśli NIE MASZ PRAWA WJAZDU do kraju docelowego i ponadto MUSI Cię zabrać spowrotem - dlatego Amabsada Cię odesłała do linii lotniczych.

Linie lotnicze wysłały Cię do Ambasady abyś się upewniła że masz prawo wjazdu do Kanady na 100% ;-) ...

Nie wiem czy zauważyłaś ale cena biletu lotniczego w 1 stronę nie różni się za bardzo od ceny biletu w dwie strony -> są obecnie promocyjne przeloty np Air France gdzie bilet lotniczy w 2 strony kosztuje np 1500 a w jedną - bez promocji - 2100 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...