Skocz do zawartości

Loty samolotem


monroe

Rekomendowane odpowiedzi

Bądź co bądź, im bliżej do 4go lipca, tym bardziej jestem przestraszony... W dodatku w Lufthansie nie leją za dużo alkoholu, więc raczej nie osiągnę fazy: "jest mi wszystko jedno" :?

edit:

jak myślicie, co musieli czuć ludzie lecący liniami US Airways w tym samolocie...

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie panikujcie :lol:

Co to za przyjemność lecieć w stanie upojenia... strachem? Najlepiej robić jak ja, czyli przespać cały lot :lol: Zawsze zarywam nockę przed lotem, to oraz spanko w samolocie pozwala na szybsze dostosowanie się do innej strefy czasowej. Z reguły po 2-3 dobach jestem już "przestawiona" :lol:

Gorzej w drugą stronę, z USA do Polski. 3 tygodnie to minimum zanim się przestawię :lol: Nie mogę tego rozgryźć.

Alkohol można kupić w strefie wolnocłowej i strzelić sobie w czasie oglądania filmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW!! dobre zdjecie... choć wygląda to na lądowanie ?? więc mogli odetchnąc...

Oczywiście będe myślał o wszystkich Forumowiczach... no i rzeczywiście Nie ma co popadac w strefe Cienia hehe... bo potem tylko cały lot sobie popsujemy... ja Lece a jak się uda nakłonic moją lepsza połowę to może mnie puści na chwilkę do okienka hehe :lol: Ehhh te kobiety...

Lecimy 10 czerwca i mam nadzieje ze nie będzie opóźnienia i wylotu 12 czerwca z powodu... czegos tam :lol:

Pozostaje wierzyć w myśl technologczną panów z Airbusa czy Boeinga czy kto czym tam leci :lol:

Bardziej bym się martwił jakbym wiedział że lece jakims samolotem który w 100% jest made in Czechy albo Made In POland i to wyprodukowanego w latach 70 może 80 :lol:

Choć nie mówie Że Polacy nie potrafią... bo jak zobaczyłem samolot P-24-EM-11 C zwany !!ORKĄ!! naszej produkcji to aż zachciało mi się zrobić kurs pilotażu... nie wiem nie jestem znawcą aż w takim stopniu ale samolocik jest piękny IMHO

A no i czy ktoś wie jak wysłać życzenia panom od serwisu na lotnisku... taka motywacja i może będzie im się lepiej pracować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy w takim "katastroficznym" klimacie, to dodam ze dzis jest premiera /w usa/ "united 93" czy jakos tak - pierwszego filmu fabularnego, opartego na faktach z 11 wrzesnia.

... milego ogladania przed lotem 8) :shock:

a tak apropo, czemu ludzi straszycie /np. mnie/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie mam obaw przed lataniem

lecialem jak dotad 2 razy do usa i raz krajowym lotem

strach przed lataniem wynika tylko z tego chyba ze nie czujemy ziemi pod stopami

zastanawiam sie tylko co czuli ludzie ktorzy jako pierwsi wzniesli sie w powietrze strach?? chyba nie

mmialem tylko jeden nieprzyjemny moment w trakcie ladowania w Mediolanie gdy pilot troszke za szybko chyba osiadł na płycie lotniska i dość moco uderzył o nie podwoziem

wiekszość pasażerów wystraszyła sie tak jak i nasza cała ekipa ktora po raz pierwszy leciała samolotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

żadnych wielkich przygód podczas lotu nie miałam, może tylko przeraziły mnie bardzo silne turbulencje.. byłam wtedy w toalecie - to niezła sztuka utrzymac się na nogach z majtkami spuszczonymi w dół i się zbytnio nie poobijać :roll: :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...