Skocz do zawartości

Po powrocie do domu ...


Callan

Rekomendowane odpowiedzi

Brat cioteczny otrzymał propozycje pracy w irlandii ... firma załątwiłą mu pracę, mieszkanie itd. Nie miał tam źle ... po powrocie do domu zaczął mieć tłumy ludzi którzy chcieli żeby im załatwił pracę za granicą :lol: pojawiło sie mnóstwo kolegów niektórych od lat nie widział, hehe wiecie o co mi chodzi. Ach ci przyjaciele :lol:

W pewnym momencie nawet juz nie mówił kiedy wraca, żeby mieć święty spokój. Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek :lol: no i jak se radził w takich sytaucjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Typowo polskie. Pojawiają się "znajomi" których się nie widziało masę czasu, a jeśli jeszcze "nie daj Boże" jesteś kierownikiem w jakimś przedsiębiorstwie/sklepie/hotelu to masz przechlapane.

Zmieniasz numer telefonu i zastrzegasz że ma być zastrzeżony. Cerber - żona/mama/tata/siostra/kochanka - informują natrętów, że Ciebie NIE MA w kraju, właśnie wyjechałeś i nie pozwoliłeś na przekazywanie swojego numeru telefonu/danych adresowych bez Twojej zgody. Od biedy możesz kupić prepaida za 5 zł - nagrać swoje powitanie na skrzynkę głosową i o nim zapomnieć a numer ten awaryjnie w/w Cerber będzie podawał bardzo natrętnym natrętom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pomoga kolezanka to duzy + a powiedzcie mi, załóżmy że człowiek pojedzie wszystko łądnie pięknie i dostanie pracę :( akurat kumpela powiedziała że by mi w tym pomogła :D czy istnieje możliwość zostania tam legalnie i pracowania. Wiadomo ze jak ktos zostanie nielegalnie i powróci nie bedzie miał z powrotem wstępu

:):):):(:D:D:D:D:D:D:D:D

Więc czy istnieje jakis sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...