Skocz do zawartości

moja rodzina wyemigrowala:(a jA?


basik

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie...streszcze po krótce moja sytuacje..i moze mi ktos podpowie..co z tym zrobic?A wiec: w czerwcu rok temu moja rodzinka(rodzice i 2 braci)wyjechala do USA,pracuja tam legalnie i maja zielona karte,sa stalymi rezydentami..ja sie nie zalapalam bo mam skonczone 21 lat..no i.jestem tu sama..z narzeczonym ale tam jest moja rodzina:(bylam raz po wize turystyczna ale nie dostalam ..bo nie studiuje..w tym roku chce sie zapisac ale to wszystko dlugo trwa a ja tesknie...i co ja mam zrobic??jak bym mogla próbowac..np jakas praca tam?czy au-pair?? prosze podpowiedzcie !!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sponsorowanie chyba tu jest najodpowiedniejsze.. ale zeby rodzina mogla sponsowrowac to najpierw musi sie troszke "ustawic" tzn miec odpowiednie zarobki etc, ew zeby rodzinka pogadala z jakims pracodawca i na wizie pracowniczej /sponsorowanie do gc/ ale z tym byloby troche zabawy. ma ktos jakies pomysly jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sponsorowanie chyba tu jest najodpowiedniejsze.. ale zeby rodzina mogla sponsowrowac to najpierw musi sie troszke "ustawic" tzn miec odpowiednie zarobki etc, ew zeby rodzinka pogadala z jakims pracodawca i na wizie pracowniczej /sponsorowanie do gc/ ale z tym byloby troche zabawy. ma ktos jakies pomysly jeszcze?

Aby sponsorować, z tego co mi wiadomo oprócz odpowiedniego majątku osoba ta musi być obywatelem USA.

Wydaje mi się, że sponsorowanie przez pracodawcę jest na dzień dzisiejszy możliwe tylko dla osób będących w trakcie tego procesu. Co do nowych wniosków procedura tego typu GC została wstrzymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze ogolnie jest coraz trudniej leganie wyemigrowac ;/ kraza ploty o zlikwdowaniu loterii, mam nadzieje ze PL w tym roku bedzie mogla juz wziasc udzial, niektrzy twierdza ze jak wstrzymuja /przekroczona ilosc dopusczalnych gc/ to na 4lata, a za 4lata moze juz wogole nie byc loterii.. ;/ jezeli jak sprawdza sie te ploty ze maja zlikwidowac sponsorowanie przez pracodawce, to nie bedzie praktycznie zadnego legalnego sposobu emigracji dla kogos kto nie ma w usa rodziny :lol:

tylko malzenstwo, ale z tym wiadomo jak jest.

Pozostaje miec nadzieje ze to tylko plotki:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja tam mam jeszcze wujka i ciotke i kuzynów i zadnego sposobu na to zeby ich zobaczyc..super naprawde..!!a inni co nie maj tam rodziny to im sie udaje a takim jak mi nie..i gdzie tu sprawiedliwosc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam za podpowiedzi..a moze ktos wie jak to jest gdy ktos pojedzie do USA i zostanie tam to czy jak rodzina złozy petycje na mnie to jest lepiej jak tam bym byla..(szybciej bym jąuzyskałą )czy to kit?a np.jak moi rodzidze uzyskają obywatelstwo to jak złożą na mnie petycje to ile to trwac moze wie ktos?dzieki pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...