Skocz do zawartości

jak z tym darmowym ponownym napelnianiem Coca Coli itp??


pawelkrk2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak zawsze ze refile jest za darmo... w miejscach w ktorych to sie nie oplaca tego poprostu nie ma... np greenpoint... NYC... polska dzielnica McDonalnds i Burger King sa obok siebie i pamietam jak z 6 lat temu ludzie napelniali se butelki tymi napojami widzialem to na wlasne oczy..... bo to polska wlasnie.... i teraz nie ma tam refile za darmo... porazka... temat do zamkniecia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja w zyciu wypilem 2 kawy i wiecej nie planuje lol.... a akcje z butelkami widzialem mocne... starsze kobiety... wstyd... bo to polska wlasnie... ale juz nie ma darmowej sody na GP choc obrazki polskosci do wyboru do koloru.... a rysiek z parku poezja... cytuje : " rypson ja tu kur... polskosc zaczynalem " lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi oszczedzanie, nie pic caly dzien i pojsc na wieczor do restauracji i 10 refili wziac, zeby sie pozniej pozygac

albo jeszcze lepiej z karnistrem pojsc

napoje sa w normalnej cenie, bo wiadomo, ze ludzie nie wypija 2 czy 5 litrow

a co to za roznice w zwyczajach, w Polsce w pizza hut bylo tak samo

i moze komus przeszkadzac, chocby z powodu, ze smiesznie to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja juz po pewnym czasie zacząłem sobie robić różne mieszaniny... w sumie potem w ()% brałem 40% Sprite 40% MountainDew no i do reszty Fanty hehehe co za Tęcza wychodziła haha no ale nic....

A co do bidonu to sam sobie raz napełniłem w SUBie hehe ale spoko spoko Bo to sie chyba nie liczy bo byłem na rowerku i z kubkiem w dłoni jadąc na rowerze głupio bym wyglądał a i mandat pewnie bym zaliczył.... zresztą kanapeczke (uuu pychotka) sobie tez na drogę kupiłem więc wszystko było OK

No ale co do ludzi biegających tam z kanistrami to Hmmm NO Comment...

Kurcze i czasem zdaje mi się że niektórzy to straszne mają problemy z tym ich życiem w Ameryce... ale kto ich zmusza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...