Skocz do zawartości

W dniu dzisiejszym prezydent USA ma wygłosić orędzie


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze zbyt pesymistycznie podchodzicie do tematu . to napewno nie bedzie pospolite ruszenie jak na wyspy : bilecik ciut drozszy { o jedno zero } , ci ktorzy chcieli wyjechac polecieli do " braci " z GB , grecji , hiszpanii i gdzie tylko znalesc mozna prace za godziwe pieniazki , ludzmi ktorzy beda chcieli sie osiedlic beda ludzie ktorzy maja rodziny { takie prawdziwe a nie z fotki } oraz desperaci :> .

ja sie ciesze ze cos sie w koncu rusza bo jest grono ludzi ktorzy chcieliby pozwiedzac a nie maja takiej opcji :( . Druga sprawa - nareszcie jakiekolwiek zadoscuczynienie { byc moze } za paru naszych chlopakow w tym pier... iraku - moj bardzodobry kolega wrocil strasznie potluczony ;) .

ogolnie sam jestem ciekaw co sie bedzie dzialo - poczekamy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nawet jesli rzeczywiscie ta sprawa z wiza, a raczej jej brakiem przejdzie, to ci co mieli odmowy w ambasadzie w PL i to kilkakrotne pewnie i tak nie zostana wpuszczeni do usa. podejrzewam ze urzednicy beda miec dostep do takich informacji na granicy a jak bedzie wiekszy przesiew niz teraz to ci z odmowa moga pojsc na pierwszy odszczal. no i na bank bedzie o polowe wiecej ludzi ktorzy uslysza " przykro mi..." na lotnisku, niz na dzien dzisiejszy.

moge sie mylic ale....

pozdro! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...