Skocz do zawartości

glupota, zapatrzenie w siebie itp Amerykanow>>przyklad


pawelkrk2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciekawie sformulowany temat? A jak Wam sie podoba inny : Glupota i zapatrzenie w siebie Polakow. Nadal ciekawie sformulowany? I nie widzicie roznicy miedzy tym a np "Z jakimi przejawami niewiedzy sie spotkaliscie"? Jest roznica miedzy pietnowaniem ludzi jako glupich a wychwytywanie glupich zachowan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie sformulowany temat? A jak Wam sie podoba inny : Glupota i zapatrzenie w siebie Polakow. Nadal ciekawie sformulowany? I nie widzicie roznicy miedzy tym a np "Z jakimi przejawami niewiedzy sie spotkaliscie"? Jest roznica miedzy pietnowaniem ludzi jako glupich a wychwytywanie glupich zachowan.

Najpierw czytaj dokładniej, potem się wypowiadaj, proszę.

Napisałem też' date=' że [b']temat nie jest

- to z mojego postu wyżej do którego zapewne Twoje pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jak najbardziej OK

tylko to nie jest głupota tylko niewiedza amerykanow co u nas takze sie zdarza

ja się spotkałem z tym że niektórzy myśleli o Polsce jako jednej z byłych republik radzieckich i że u nas mówi się po rosyjsku

niektórzy teżnie wiedza gdzie Polska lezy na mapie

pyt:

które dziecko jest mądrzejsze: polskie które wie gdzie jest Ameryka(usa) czy amerykańskie które nie wie gdzie jest Polska :?:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kanadzie mamy czesto bardzo razace przypadki. Rzad Kanady wprowadzil nawet przepis, zeby w szkolach wprowadzac przedmioty spoza studiowanej dziedziny (tzw. electives), ktore pomoga poszerzac horyzonty rodzonych Kanadyjczykow.

Pamietam taki dzien, kiedy profesor przyniosl kopie sredniowiecznego obrazu i zapytal dlaczego Swiety przedstawiony na tym obrazie jest o wiele wiekszy od konia. To pytanie spowodowalo taka konsternacje, ze sam nie wiedzialem co robic. Problemem nie do rozwiazania bylo tez wskazanie Ottawy na mapie.

Ale chyba najbardziej ciekawy jest fakt, ze wiekszosc rodzonych Kanadyjczykow nie ma pojecia kto jest glowa panstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe, sorry to nie bylo do Ciebie, tylko do tych co okreslili to jako ciekawy temat. Rzeczywiscie wygladalo jak do Ciebie.  :oops:

Spoko, wybaczam :wink:

Postawisz flaszkę i zapomnimy o całej sprawie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...