Skocz do zawartości

glupota, zapatrzenie w siebie itp Amerykanow>>przyklad


pawelkrk2

Rekomendowane odpowiedzi

Boże Śnięty...

Ale kto tu pisze, że Amerykanie są głupi? Autor wątku wyraził już parę razy żal za to, że taki jest tytuł topicu, więc nie wiem po co się ciągle czepiać faceta, skoro po raz kolejny tłumaczy o co mu chodzi?! Osobiście nie interesują mnie zbytnio tego typu historyjki, ale - ludzie - niektórzy z Was gotowi bronić Amerykanów nawet jeśli sami o sobie powiedzą, że są nierozgarnięci?!

Sam nienawidzę, gdy ktoś posługuje się stereotypami i nie lubię tego robić, ale to nie o to tu przecież chodzi! Jak kogoś to interesuje, to może podyskutowac sobie o głupocie niektórych Polaków/Polek jak Doda, Wierzejski czy Kurski etc. i naśmiewać się z ich wypowiedzi. Ba! Może przytoczyć przykłady rozmów z rówieśnikami, którzy nie odróżniają Bangladeszu od Białorusi, jeśli już tyczy się to osób anonimowych. Mnie to nie obraża! Poza tym jeśli o róznice kulturowe chodzi, czasami wynikają z tego całkiem śmieszne i ciekawe historie, które niekoniecznie świadczą o tym, że ktos jest głupi!

Nadal będziecie go linczować, czy sami niektórzy z Was dostrzegą, że każdy z nas jest śmieszny pod pewnymi względami - i ja, i Ty, i inny Polak i nawet Amerykanin. Tak, wyobraźcie sobie - AMERYKANIN! [bluźnierstwo za które sam zaraz zostanę ukamieniowany przez niektórych]. Wow!

edit: wybaczcie, zacząłem tego posta pisać jeszcze przed STManem, będąc "leTko" zirytowanym... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
PS Ona ma racje z tym winem.

Rację ma, ale sposob w jaki się zachowywała nas zdenerwował. Gdyby Amerykanie umieli pić wino to bym jej darowała :( Niestety, jeśli chodzi o kulturę picia wina to USA stoi na tej samej pozycji co Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...