Skocz do zawartości

Jaka zywność moge wwieść do USA?


muchel

Rekomendowane odpowiedzi

ale te dokumenty tez sa z CBP

http://www.cbp.gov/linkhandler/cgov/toolbo...nitedstates.doc

i stoi jasno jak byk:

Meats, Livestock, Poultry

Meats, livestock, poultry and their by-products (e.g., sausage, pâté) are either prohibited or restricted entry into the United States, depending upon the animal disease condition in the country of origin. Fresh meat is generally prohibited from most countries. Canned meat is permitted if the inspector can determine that it is commercially canned, cooked in the container, hermetically sealed, and can be kept without refrigeration. Other canned, cured, or dried meat is severely restricted.

Contact the USDA Import-Export Products staff, APHIS-VS, 4700 River Rd., Unit 40, Riverdale, MD 20737-1231, USA, for detailed requirements.

wiec chyba tak naprawde nikt nie wie jak jest;]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kiedyś słyszałem, że próba wwiezienia zafoliowanej krakowskiej kosztowała bagatela 100$ :shock: :shock: Sam osobiście nic nie wwoziłem więc cięzko mi cokolwiek powiedzieć. Bardziej mogę się wypowiedzieć w temacie wwożenia do Polski :))

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wwoziłem już dwa razy , trochę dla siebie i troche dla Amerykańców (byli przeszczęśliwi próbując kiełbas krakusa i różnego rodzaju serków i serów). Mama dała koledze dużo puszek pasztetu i konserw,zupek ,a nawet ryżu w torbkach :) . I tak jak mówie nikt sie nie przyczepił ,nikt nic nie sprawdzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest kara jezeli tak to jaka, i czy przymykaja oko celnicy np na szyneczke z domu zapakowana oczywiscie

a myslisz, ze tam szynki nie mozna kupic?

mysle ze mozna :!: ale podobno jedzenie jest strasznie wiec chcialbym sobie je urozmaicic troszke jakimis przysmakami z domu, nie wydawajac na to zbyt duzo kasy . :?

tak na marginesie ile kosztowal was powiedzmy tygodniowo prowiant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...