Skocz do zawartości

Jaka zywność moge wwieść do USA?


muchel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

niestety przedmowcy maja racje... zadna zywnosc nie moze byc wozona pomiedzy usa i polska chyba ze jest to zapakowany fabrycznie produkt... i to nie wszystkie tez niestety... moja rada... wez kawalek tej pysznosci zapakoj ladnie wloz do bagazu i albo przejdzie albo nie.... warto zaryzykowac dla polskiego przysmaku... oj wartoooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez kup cos fabrycznie zaklejopnego (jakies syfne ciasto w folii, jablecznik, keks itd..)

Wiyjmij to gowienko z zewnatrz.Wloz swoj lablecznik.Ladnie zaklej, albo zgrzej koncoke i nikt sie nie doczepi.Ja wosbie w zeszlym roku przywiozlem do USA pare kielbas z dziczyzny w opakowaniu z biedronki ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez kup cos fabrycznie zaklejopnego (jakies syfne ciasto w folii, jablecznik, keks itd..)

Wiyjmij to gowienko z zewnatrz.Wloz swoj lablecznik.Ladnie zaklej, albo zgrzej koncoke i nikt sie nie doczepi.Ja wosbie w zeszlym roku przywiozlem do USA pare kielbas z dziczyzny w opakowaniu z biedronki ;>

Nie ma to najmniejszego znaczenia czy będzie fabrycznie zapakowane czy nie - mięsa nie wolno wwozić pod żadną postacią.

http://www.cbp.gov/xp/cgov/travel/vacation...FishandWildlife

O ciastach też można poczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...