Skocz do zawartości

Czy warto sie starac jeszcze o wize turystyczna??


Sontuś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moj drugi post odnosnie czy warto sie jeszcze starac o wize turystyczna skoro jest szansa ze w te wakacje bedzie mozna jechac bez wizy o ile wszystko pojdzie dobrze i po naszej mysli... :(

i drugie moje pytanie co bedzie z tymi co maja juz wize turystyczna czy bedzie ich obowiazywac takze 60 dni pobytu w USA??

Czekam na odp i pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB co sie dziwisz ze ludzie tak mysla jak taki Fakt napisal ze jak dobrze pojdzie to w te wakacje bedziemy latac do USA bez wiz,dobry tekst prawda? :shock:

jesli zniosa to pod koniec roku lub tez na poczatku przyszlego(jesli do tego dojdzie).A Ci co maja wizy moga byc max 6 miesiecy a nie 60 dni wiec warto isc po promese.

radze czytac ta gazete i byc w temacie co sie dzieje:

www.dziennik.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i byc 60/90dni niewiadomo jeszcze.

A codo decyzji dowiemy sie wkrotce ,bo jakos we wrzesniu wybieraja nowa izbe reprezentantow.Wiec bedzie duzy popyt na glosy.

Wedlug mnie ta ustawa przejdzie i to juz niedlugo a i moze przed wakacjami.

(wedlug plot chodzacych po necie pod koniec maja ma byc wiadomo,ale to nic pewnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie ta ustawa przejdzie i to juz niedlugo a i moze przed wakacjami.

(wedlug plot chodzacych po necie pod koniec maja ma byc wiadomo,ale to nic pewnego)

natomiast nie wedlug plot, ale faktow - ona od grudnia jest 'prawie' uchawalona przez jedna izbe a poprawiana przez 2ga... spokojnie, spokojnie... tez chcialbym zeby to stalo sie prawem obowiazujacym przed koncem trasy U2 :( ale.. bedzie - to bedzie, nie bedzie - to nie bedzie ;)

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i byc 60/90dni niewiadomo jeszcze.

A codo decyzji dowiemy sie wkrotce ,bo jakos we wrzesniu wybieraja nowa izbe reprezentantow.Wiec bedzie duzy popyt na glosy.

Wedlug mnie ta ustawa przejdzie i to juz niedlugo a i moze przed wakacjami.

(wedlug plot chodzacych po necie pod koniec maja ma byc wiadomo,ale to nic pewnego)

Żadnej tak ważnej ustawy nie uchwala się i nie podpisuje w 10 dni (chyba że jest to Polska i ustawa o KRRiT, heh). Za parę tygodni dopiero Izba Reprezentantów ją przyjmie, narazie została tam skierowana do dyskusji i poprawek (a moga być duże i pewnie zmieni swój kształt). Potem jeszcze podpis prezydenta no i czas kiedy dokładnie wejdzie w życie. Do tego dochodzi czas na wprowadzenie odpowiednich procedur. Moim zdaniem, jeśli wszystko będzie ok i jeśli się pospieszą, to DOPIERO (albo JUŻ) od 1 stycznia 2007 będzie można latać do USA bez wizy. Nie liczyłbym na to, że będzie to przed wakacjami (można to sobie między bajki włożyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...