Skocz do zawartości

kupienie laptopa


Rekomendowane odpowiedzi

Tax placi sie rowniez, gdy kupuje sie w sklepie internetowym z siedziba w tym samym co adres wysylki stanie (czyli gdy adres wysylki pokrywa sie z miejscem wystawienia paragonu/faktury). Rzadko, bo rzadko - ale jednak czasem warto o tym pamietac :)

Sam jestem zdziwiony.

Czepiasz sie szczegolow, chociaz nie wiem po co :D

Widac z tekstu przed nawiasem o co chodzi, a ze w nawiasie zamiast 'stan' napisalem 'adres' - i tak wiadomo o czym mowa. Jezeli Cie to uszczesliwi, moge zmienic, ale nie widze nawet wiekszego sensu w edytowaniu tego tekstu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hmmm. Zglupialem.

W swoim poscie pisalem o tym, ze przy kupowaniu sprzetu w stanie "X" i wysylce do tego samego stanu "X" - placi sie podatek ("Tax placi sie rowniez, gdy kupuje sie w sklepie internetowym z siedziba w tym samym co adres wysylki stanie").

Sam potwierdziles to odpowiedzia ("Wiedzialem ze jak siedziba firmy i moj adres jest w tym samym stanie to place").

W tym samym co wyzej zdaniu napisalem jednak blednie ("czyli gdy adres wysylki pokrywa sie z miejscem wystawienia paragonu/faktury") - chodzilo mi oczywiscie o "stan", a nie "adres" - bo wiadomo, ze nikt ze sklepu nie wysyla paczki do samego siebie.

Nie edytowalem tekstu, bo pierwsza czesc zdania (przed nawiasem) pokazuje o co naprawde chodzi.

Myslalem, ze nabijasz sie piszac "Z tym sie jeszcze nie spotkalem ze placi sie Tax-a kiedy miejsce wysylki jest zgodne z miejscem siedziby firmy" i jezeli nie nabijasz sie rowniez tym tekstem "Nie ze sie czepiam tylko jestem bardzo zdziwiony ze w takim przypadku rowniez placi sie Tax-a. Nigdy sie z tym nie spotkalem, moi znajomi rowniez" - to juz nic nie wiem :) . Chyba powinienem isc spac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...