Skocz do zawartości

Czy maszynka do strzyzenia włosów bedzie dzialac w staanch?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a tak z ciekawosci, jak sie zachowuje urzadzenie elektroniczne gdy sie je podlaczy do 110 zamiast 220V? chodzi mi przede wszystkim o np ladowarki oparte na transformatorach i na scalakach, daja 2 razy mnijesze napiecie, czy jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
RYPSON I KUBAKJ... przegladalem wiele postów i wy akurat dwaj sie tez wykazujecie wielką inteligencją i checią pomocy innym ludziom.

zasmiecacie forum , ja ja bym byl adminem to za tyle waszych nadętych postów bym wam ograniczył dostep do forum!!!

Póki co to z forum się wyrzuca za chamski język, a nie za komentarze, bo to jest publiczne forum i każdemu wolno komentować jak chce, byle niewulgarnie. Są ludzie których dziwi że komuś żal wydać 10 dolarów na maszynkę - i co z tego? To Twoja sprawa, Twoja maszynka i Twoje pieniądze. Wystarczy że odpiszesz że nie będziesz wyrzucał pieniędzy, nie trzeba wyzywać od pajaców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Creck:

maszynka z Europy na 220V dziala w US dwa razy wolniej,cos jakby w zwolnionym tempie:)

__________________

=>Zurich=>Chicago 5.06.2006

no wlasnie no i przez to troszke szarpie wlosy ale jak juz wczesniej pisalem da sie ostrzyc.

jezlei ktos sie strzyze raz w tygodniu jak np ja to dla niego sprawa strzyzenia i tym samym maszynki jest bardzo wazna :)

jak ktos sie strzyze raz na miesiac to nie warto barc maszynki tylko zaczac zapuszczac wlosy :D

kumpel rzyjechal do USA wystrzyzony na zolnierza wyjechal po 3,5 miecha z wlosami ala surfer i do dzis ich nie scial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje sie do dyspozyci adminow jesli uwazaja ze nie swiece inteligencja i zasmiecam forum, ublizam ludziom, NIE POMAGAM w zaden sposob to prosze o dozywotniego bana..... to raz... a dwa zebys troche cial pomyslec i sie wysilic... choc o bardzo zadko wypominam ludziom bo wiem ze kazdy chce byc traktowany indywidualnie to calkiem naturalne to powiem ci ze bys wcisnal taki napis SZUKAJ z koleczkiem i kreseczko co tworzy lupe... czyli cos np do szukania szczegolow... po wpisaniu 110 v lub jak chcesz 220 v : http://usa.info.pl/phpBB2/search.php?mode=results 13 rezultatow z czego w 5 mozna znalezc odpowiedz na twoje pytanie.... ja naprawde rozumiem to ze szukasz informacji po to jest grono po to pytasz o konkret... i jesli chcesz tak bardzo oszczedzac to pomysl sobie o co pytasz... bo jak ma dzialac maszynka jesli gniazdko masz zupelnie inne to raz... dwa napiecie w gniazdku jest mniejsze niz w EU to dwa... a trzy musisz kupic cos co zamieni prad w taki zeby twoja masyznka zadzialala i przejsciowka pewnie kosztuje z 10$ wiec chyba lepiej kupic nowa maszynke co ?? dla mnie strzyzenie jest tez bardzo wazne bo raz w tygodniu to podstawa...moze jestem malo inteligentny i mysle pusto... no co zrobic ameryka robi z ludzi pustakow... bo wiesz tutaj jest pieknie i wspaniale i nie musimy sie martwic o nic nawet pieniedzy z ulicy nie chce sie podnosic.... takie zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mam kupowac maszynke do wlosow w stanach skoro mam juz jedna w polsce.. co potem zrobie ? przywioze bede miec 2 maszynki? przeciez jednej nie wyrzuce.... nie jestem takim zakichanym bananem jak ty i szanuje wartosc pieniadze..

Biorac pod uwage Twoj stosunek do 8$ wydanych na maszynke powienienes miec raczej nick MOJstarytociec :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jak sie wlaczy taka do gniazdka 110 (co ma tylko w planach dzialanie 220), to sie spali!

chyba cos Ci sie pochrzanilo, spalic to sie moze amerykanski sprzet chodzacy na 110v w polskim gniazdku 220v (jezeli przechodzi tylko przez zwykla przejsciowke a nie konwerter napiecia) ale nigdy odwrotnie. Jezeli sprzet jest przystosowany do przyjmowania pradu o napieciu 220v to jak ma sie spalic jezeli dostaje o polowe mniej?

Moja polska maszynka chodzila na amerykanski prad wylacznie akustycznie :)- warczalo ale za dostawala za malo pradu zeby noze ruszyly z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja polska maszynka chodzila na amerykanski prad wylacznie akustycznie :)- warczalo ale za dostawala za malo pradu zeby noze ruszyly z miejsca.

Kurcze też nad tym myślę. Choć głowa podpowiada mi, że to bez sensu. Mogę spytać jaką miałeś maszynke, jakiej firmy?? Ile Wat? Może to mnie utwierdzi w przekonaniu by nie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...