Skocz do zawartości

Ile można wywieżć bez cła?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam wielką prośbę - czy ktoś wie , lub zna link do odpowiedniej strony, jakie prezenty ( za jaką kwotę) można wywieżć bez cła do USA? Jadę po raz pierwszy do siostry i chciałabym kupić jej coś z biżuteri ( srebro , bursztyn) ale nie chciałabym mieć problemów na lotnisku. I ile dolarów można zabrać ze sobą? Znalazłam wiele stron o tym co można wywieżć z USA , ale nic w drugą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam wielką prośbę - czy ktoś wie , lub zna link do odpowiedniej strony, jakie prezenty ( za jaką kwotę) można wywieżć bez cła do USA? Jadę po raz pierwszy do siostry i chciałabym kupić jej coś z biżuteri ( srebro , bursztyn)  ale nie chciałabym mieć problemów na lotnisku. I ile dolarów można zabrać ze sobą? Znalazłam wiele stron o tym co można wywieżć z USA , ale nic w drugą stronę...

Turysci chyba do 200$. Na GC i obywatele do 800$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dzięki. Chciałam przywieść ze sobą do Polski. 10 000 $, co mówią przepisy na ten temat, nic nie mogę znaleść.

Bardzo potrzebna mi jest też informacja czy ta możliwa kwota do wywozu z USA do Polski zmieniła się od 2004 roku. Czy zaszły w tym względzie jakieś zmiany. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...