Skocz do zawartości

przesiadka w Montrealu..


Rekomendowane odpowiedzi

..nic z tego.Wize amerykanska juz mam. Teraz jestem we Francji i nic nie da sie zrobic z dostaniem wizy kanadyjskiej..

No to co ze mna zrobia? Nie wpuszcza mnie do USA?

Ogladalam lotnisko w Montrealu i tam przeciez nie musze wychodzic poza budynek lotniska.. Ide bezposrednio do gate dla amerykanow, to wize tranzytowa tez musze miec?

Czy ty wiesz o tej wizie napewno, czy tylko tak przypuszczasz?

..a wogole, to dziekuje za link do lotniska. Poogladalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..moze chcieli sie zatrzymac na troszke w Kanadzie? Ja nie zamierzam opuszczac terenu lotniska..  

Jeszcze raz dzieki za podpowiedzi..

Poczytaj na stronie ambasady Kanady. MUSISZ mieć wizę tranzytową (turystyczną) kanadyjską lecąc do USA przez Kanadę. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze.. ale na stronie ambasady kanadyjskiej czytam:

"Kiedy znajdziesz się na granicy, zwracasz się o zezwolenie na wjazd do Kanady."

i pozniej:

"Aby urzędnik imigracyjny mógł stwierdzić twoją tożsamość musisz mieć przy sobie paszport albo dokument podróży, który będzie ważny na czas zaplanowanego przez ciebie pobytu w Kanadzie. "

Nie widze nic wiecej na ten temat..

Nie chce sie wymadrzac, bo przeciez wlasnie szukam odpowiedzi, ale rozumiem z powyzszego, ze: wiza tranzytowa to tylko formalnosc uzyskana juz na lotnisku w Kanadzie. Pokazuje paszport i bilet, ze lece dalej i koniec.. Czy nie mam racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...