Skocz do zawartości

przesiadka w Montrealu..


Rekomendowane odpowiedzi

moi_1 Polacy potrzebuja wiz do Kanady i oprucz paszportu urzednik bedzie chcial zobaczyc wize bo nie ma takiego czegos jak wiza tranzytowa wydawana na lotnisku druga sprawa wszedzie tak jest ze wychodzac z terminala miedzynarodowego idziesz do krajowego wiec teren Kanady .

jesli chcesz to mozesz napisac e-maila do Ambasady i tam Ci odpowiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-mail napisalam, ale czas goni. Oni nie odpisuja przeciez od reki.

Co do zmiany terminalow, to ja nie bede przeciez wychodzic z terminalu miedzynarodowego na krajowy- kanadyjski. Wysiade tylko z samolotu, ktory przywiezie mnie z Paryza i przejde do wejscia na samolot lecacy do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany terminalow, to ja nie bede przeciez wychodzic z terminalu miedzynarodowego na krajowy- kanadyjski. Wysiade tylko z samolotu, ktory przywiezie mnie z Paryza i przejde do wejscia na samolot lecacy do USA.

Nieważne. Staniesz na terytorium Kanady, więc wize niestety musisz mieć (chyba że byłby to przypadek nagły, np. awaria samolotu lecącego bezpośrednio do Stanów etc.). Trzeba było o tym pomyśleć troszkę wcześniej, bez urazy... Teraz albo wiza albo kombinowanie z lotem (oddanie biletu - jeśli masz taką opcję - i zakup nowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...