Skocz do zawartości

zarobki w usa


jadzia83

Rekomendowane odpowiedzi

aj dyskusja mocna.... ale czy ma sens jedni zarobia tyle inni tyle... to zalezy tylko od waszej kreatywnosci i przysposobienia do pracy.... ja chociaz jestem psychoogiem z wyksztalcenia i zazdrozcze Honest ze pracuje w zawodzie jestem managerem restauracji bo moje umiejetnosci pozwolily wiecej zarobic w tym kierunku a nie w innym... moze troche szczescia do tego trzeba dolozyc... powiem tak jesli chodzi o studentow na work and t.... przez wakacje zarabiaja tak: mowie tu o polakach ktorzy u mnie pracowali i jesli ktorys z nich bedzie to czytal przepraszam za zdradzenie tajemnicy: chlopak z kuchni ktory pracowal przez 3 miesiace rdnio ok 50 godzin zarobil troche ponad $5000, dziewczyna ktora byla kelnerka zarobila przez 3 misaice zarobila $7500 zadeklarowane tipy razem z godzinami przepracowanymi rzeczywiste zarobki przekroczyly $8000

Only4joy... $4000 miesiecznie ?? dobre dobre... wiesz kto tyle w restauracji zarabia?? dobry kelner ktory pracuje w zawodzie od dobrych paru lat, ktory pracuje w jednym miejscu przez dlugi czas i dostaje dobra sekcje... i prosze cie... zaden student na work and travel nie dostanie dobrej sekcji w restauracji a wiesz czemu ?? bo studentow zatrudnia sie tylko po to zeby opanowac ruch w restauracji.... to co lepsza i tak dostaja ludzie z doswiadczeniem....

Uwierz jestem managerem w duzej restauracji, nawet drogiej restauracji... dziennie mamy w lato ok 1500 klientow... i nie mowie ci tego bo tak slyszalem tylko mowie ci to bo w tym siedze.... i sie na tym znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przestancie wymyślać te bajeczki zarobkowe dla ludzi jadących na WAT. Bo śmiaci mi sie z tego chce boki zrywam od początku tego tematu...

Zresztą logicznie myśląca osoba nie uwierzy w takie glupoty...Zreszta nikt nie chce pracowac przez reszte swojego zycia tak jak sie pracuje na wat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

HONEST masz mistrza.... ale bajeczka :!: :lol: W zyciu jeszcze sie tak nie usmialam:!: :!: :!: Widac, ze jestes pusta jak but bo chwalisz sie zarobkami.... Mysle, ze powiinnas skonsultowac sie z jakims psychiatra bo masz rozdwojenie jazni i zaburzenia osobowosci :!: :roll: :?

Pozdrawiam z PRAWDZIWEJ Ameryki. 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jednak trzeba dobrze trafić, mieć właściwą aparycję, być uśmiechniętym, nie opindalać się, cięzakopracującym.

A fakt, że ktoś pracuje jako kelner kilka lat i tyle nie zarabia może mieć złudne mniemanie. Jeśli kelner, powiedzmy nowy, choćby ledwo się wyrabia a ludzie widza poświęcenie, jeszcze język łamany lekko śmieją się i mają wspaniałe podejście do pracownika. Stąd napiwki tez mogą (ale jak to w usa,żadnej takiej zasady :D ) ale nie muszą byc wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arbeit mach frei ...taaa od razu każdy z was miał ekskluzywną pracę, większość zaczyna od najprostszych robót na studiach, potem wspina się po szczeblach kariery.

Ja też rok temu np. pracowałem w Tesco za 4,5 /h a teraz już obczaiłem lepsze fuchy, ale mam szacunek do tych ludzi który dalej to robią, czego wam brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valet runner w kasynie w Atlantic City,student,program W&T,1400-1500 $ na 2 tyg(z napiwkami oczywiscie), 40 h/na tydzien.Tak to wygladalo w zeszlym roku,w tym lece znow,czysta przyjemnosc,prawie zero wysiłku,jak widzicie da sie dobrze zarobic(da sie jeszcze wiecej jako kelner z tego co widzialem bedac tam).Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...