Skocz do zawartości

Dramat !!!


crowM

Rekomendowane odpowiedzi

witam

za 10dni mam lot do usa i dziaisj zauwalzylem ze mam nie wazny paszport! (matol ze mnie). Mam dwa pytania:

1)ile sie czeka na wyrobienie nowego paszportu, czy jest jakis tryb przyspieszony?

2)co z wiza? mam ja wazna jeszcze ponad 3lata a w nowym paszporcie nie bedzie o niej wzmianki. ktos mi mowil ze dostane nowy paszport a wize bede pokazywal stara. jak jest w rzeczywistosci?

jestem podlamany. nie wiem czy zmieniac od razu termin wylotu czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
witam

za 10dni mam lot do usa i dziaisj zauwalzylem ze mam nie wazny paszport! (matol ze mnie). Mam dwa pytania:

1)ile sie czeka na wyrobienie nowego paszportu, czy jest jakis tryb przyspieszony?

Ponoć zwykły tryb to aktualnie tydzień czekania. Zdążysz, nie martw się, tylko nie marnuj czasu i załatwiaj nowy paszport.

2)co z wiza? mam ja wazna jeszcze ponad 3lata a w nowym paszporcie nie bedzie o niej wzmianki. ktos mi mowil ze dostane nowy paszport a wize bede pokazywal stara. jak jest w rzeczywistosci?

Jedziesz z dwoma paszportami - starym z wizą i nowym.

Powodzenia! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skladasz podanie o paszport w specjalnym trybie i jest mozliwosc zatrzymania starego tylko i wylacznie na potrzewy wizy. pospiesz sie to powinni ci go wyrobic nawet na nastepny dzien. zycze powodzenia, ale to moze cie dodatkowo kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...