Skocz do zawartości

Dramat !!!


crowM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mi kiedys wielkim przypadkiem udalo sie zrobic paszport w 4 dni zlozylem pismo w biurze migracji zaplacilem chyba 50zl... i po 4 dniach zadzownili zeby odebrac paszport napisalem w podaniu ze to abrdzo wazna sprawa... stary paszport dziurkujesz i anulujesz wszystko oprcz wizy to znaczy promesy reszta ma byc przedziurkowana pamietaj oprocz strony z wiaza.. i wtedy jezdzisz z dwoma paspzortami wiza w jednym a pieczatki w durgim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny problem jest w tym ze jestem z krakowa a podobno paszport musi isc z warszawy. nie wiem czy nie szybciej byloby gdybym odebral go osobiscie w warszawie ale nie wiem czy jest taka mozliwosc.

zmiana terminu wylotu ma kosztowac ok 500zl bo mialem leciec w sezonie niskich cen a bede lecial w wysokim.

kurde moge nawet zaplacic ale zeby miec ten paszport bo mam zalatwiona prace (nawet dobrze platna) i teraz moze mi sie wszystko zwalic

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z paszportem sprawa pchnieta. znalazlem dojscia ale nie pewnego bo paszport musi isc z warszawy a wypada jeszcze to swieto pod koniec tygodnia. dam znac czy mi sie udalo i prosze trzymajcie kciuki za mnie i pomodlcie sie :oops:

mam jeszcze takie pytanie. lece liniami Austrian, samolotem Boing 767-200/300 i mam miejsce "43-G , NA" co oznacz to NA?? wczesniej mialem leciec airbusem i mialem normalne miejsce ale zmienili na 767 (nie wiem czemu) i automatycznie zmienili mi miejsce. chodzi mi o to ze znalazlem kilka schematow pokazujacych rozmieszczenie miejsc w samolocie ale zawsze w 767 znajdowalem tylko 42rzedy. czy ktos moze mi to wytlumaczyc i zapodac linka do innego schematu miejsc na ktorym bede mogl podgladnac gdzie siedze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie. lece liniami Austrian, samolotem Boing 767-200/300 i mam miejsce "43-G , NA" co oznacz to NA?? wczesniej mialem leciec airbusem i mialem normalne miejsce ale zmienili na 767 (nie wiem czemu) i automatycznie zmienili mi miejsce. chodzi mi o to ze znalazlem kilka schematow pokazujacych rozmieszczenie miejsc w samolocie ale zawsze w 767 znajdowalem tylko 42rzedy. czy ktos moze mi to wytlumaczyc i zapodac linka do innego schematu miejsc na ktorym bede mogl podgladnac gdzie siedze???

Zalezy od konfiguracji samolotu :o ta z koleji zalezna jest od lotow ktore wykonywane sa na danym "obiekcie latajacym" :) 42 rzedy hmm w 763 (Austrian ma tylko 763) spotkac mozna nawet 37 rzedow siedzen co oznaczalo by w Twoim wypadku ze Twoje siedzenie jest bardzo wysuniete do tylu :) powiedzialbym wrecz na ogonie i Moglbys to wtedy rozumiec bardzo doslownie :) nie orientuje sie jaki uklad jest w 763 lini Austrian (podejrzewam ze mozna sprawdzic na ich stronie) ale np. 763 Delty ma 47 rzedow co Mozesz sprawdzic Tutaj G to Okno :)

Pozdrawiam i Zycze powodzenia z paszportem

[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...