Skocz do zawartości

mam pytanko-czy konsul wie kiedy ostatnio ktos staral sie o.


Rekomendowane odpowiedzi

pomozcie bo mnie trafia!!!czy konsul wie kiedy ostatnio ktos staral sie o wize i mu odmowiono? bo bylem po wize pare tygodni temu i odmowiono mi z pewnych powodo o ktorych nie pamietalem ale teraz juz wszystko zalatwilem i jestem czysty i chce jechac na spotkanie jeszcze raz,tylko nie wiem czy wyrobic sobie nowy paszport i w podaniu napisac ze bylem po wize ostatni raz rok temu,bo w stary wbili mi pieczatke ze dopiero co bylem,ale nie wiem czy oni gdzies zapisuja ze bylem teraz po wize i odmowiono mi,czy lepiej powiedziec prawde. kto zna takie sytuacje niech mi pomoze bo jestem w kropce,napiszcie mi co mam robic--- czy stary i prawda czy nowy i sciema ze bylem rok temu czy jakos tak :cry: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko maja w komputerze, więc nie licz na to, że przyjdziesz a wszyscy powitają Cię z kwiatami, bo Ty po raz pierwszy... :roll: Wyrobienie nowego paszportu nic Ci nie da. Możesz próbować iść znowu po promesę, ale wg mnie stracisz kolejne 100$ (przyjęte jest, że po roku powinno się starać o promese po raz kolejny, chyba że w tym czasie zaistnieją jakieś szczególne zmiany w Twojej sytuacji...).

Powodzenia! :o

PS. A można wiedzieć, dlaczego wg Ciebie nie została Ci przyznana promesa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze wiedza i zapisuja, wiec nic nie krec bo sie jeszcze bardziej pograzysz.

No i dziwne...piszesz, ze z pewnych powodow Tobie odmowiono ( a Ty ich nie pamietasz) i ze niby sobie zalatwiles wszystko i jestes czysty....To swiadczy o tym, ze raczej wiesz dlaczego Ci odmowiono wydania promesy poprzednim razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz,pare lat temu posiadalem tel.na abonamet i mialem przejscia z operatorem.,wiec przestalem placic faktory ktore i tak byly zawyzane,i sprawa poszla do sadu i sadownie dostalem nakaz zaplacenia,a ja to wtedy zignorowalem i tym samym przyczynilem sie do tego ze zostalem wciagniety w krajowy rejestr dluznikow,a w takiej sytuacji z tego co sie orietuje nie moze konsul wydac mi wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostalem wciagniety w krajowy rejestr dluznikow,a w takiej sytuacji z tego co sie orietuje nie moze konsul wydac mi wizy.

Ciekawe kto Ci powiedzial cos takiego? :roll: Urzednik konsularny nic takiego nie sprawdza czy tez Ambasada i nie maja natychmiastowego wgladu w ten rejestr. To, ze zaniedbales sprawe na pewno nie mialo wplywu na odmowe wydania Ci promesy bo oni nawet o tym nie wiedzieli - chyba, ze sam wspomniales o tym niesplaconym dlugu.

ech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy konsul wie kiedy ostatnio ktos staral sie o wize i mu odmowiono? (...) napiszcie mi co mam robic--- czy stary i prawda czy nowy i sciema

Ściema to może przeszłaby w polskim urzędzie, ale Amerykanie to nie idioci. Wszystko mają w systemie, nowy paszport nic Ci nie da, bo przy poprzedniej rozmowie skanowali Ci odciski palców... prawda? Więc jak tylko przyłożysz palec do skanera, to na monitorze wyświetlą się Twoje dane i cała Twoja historia... która zresztą wydaje się dość podejrzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze zapisuje. Ja podczas rozmowy o wize w 2006 roku dowiedzialam sie ze w 2003 roku pomylilam sie i zamiast narzeczony powiedzialam maz i w 2006 roku pytala sie mnie czy to napewno narzeczony :o

Wiec juz sobie wyobraz co oni tam zapisuja w swoich komputerkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...