Skocz do zawartości

nie lubie detroit ;)


Rekomendowane odpowiedzi

dziekowa! :D

moze sie jeszcze o cos zapytam bo sie nie moge dodzwonic do tych baranow

gdzie mam wyslac ta cala aplikacje bo teoretycznie jurysdykcje nad illinois ma jakies biuro w nebrasce ale wyczailem ze jest tez jakies lokalne tu w chicago...no dzwonie do nich dzwonie i nikt nie odbiera :D

czyli mowicie ze lepiej nie wysylac tego tak jak tam pisza 45 dni przed data na I94 tylko jakies powiedzmy 2-3 tyg przed, bo przy ewentualnej odmowie zawsze sie dluzej zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mam wyslac ta cala aplikacje bo teoretycznie jurysdykcje nad illinois ma jakies biuro w nebrasce ale wyczailem ze jest tez jakies lokalne tu w chicago...no dzwonie do nich dzwonie i nikt nie odbiera :)

lincoln, nebraska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A wiecie że w razie odmowy promessa wizowa zostaje anulowana? Chyba że opuści się USA PRZED dostaniem odmowy, ale kto z czytających wątek jest jasnowidzem? :D

Można się burzyć i słać prośby o reconsideration itp. ale ponoć rzadko kiedy są rozpatrywane pozytywnie, zwłaszcza że do tego trzeba już dowodów i papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak ktos ma 10-letnia promese to mu ja anuluja? nie bardzo chce mi sie wierzyc.

To sobie sprawdź :) Poszukaj w necie pod hasłem "section 222(g)".

poza tym moja girl miala 3-miesieczna czyli przy skladaniu wniosku promesa byla juz niewazna

Nie mówię konkretnie o Waszym przypadku. Uważam tylko że zanim się ktoś zdecyduje na złożenie aplikacji powinien wiedzieć co może się zdarzyć. Jeżeli w momencie otrzymania odmowy nasza wiza przestała być ważna to promessa zostaje automatycznie anulowana. Nie ma jednak żadnych przeszkód by zaraz po powrocie do Polski starać się o nową promessę. Pod warunkiem że pobyt w USA bez wizy nie trwał więcej niż 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sluchajcie hehe glupia sprawa ale sprawdzilem ze w nebrasce rozpatruja teraz formy I-539 tym ktorzy dostali receipt w maju....ja dostalem 19 lipca ze moja aplikacje przyjeli i chyba dlatego sie nie odzywaja bo jesczze troche im to zajmie :shock: problem tylko w tym ze ja najpozniej 20 wrzesnia chce byc w Polsce wiec co jesli do tej pory oni mi nic nie przysla? na dodatek wyslalem im oryginalne I-94 :roll: wiem ze na razie jeszcze maja czas ale nie zanosi sie zeby zdazyli wiec...jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...