Skocz do zawartości

affidavit of support - evidence of self-employment


oollaam

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

to jzu kolejny raz, kiedy nie moge znalezc odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie... i po raz kolejny licze na pomoc uzytkownikow tego forum..

tym razem moje pytanie jest zwiazane z forma I-864 - affidavit of support.

W instrukcji dot. tego formularza jest bardzo ogolnie powiedziane o dowodach dochodu, jakie nalezy przedstawic. Oczywiscie w przypadku zatrudnienia u pracodawcy - sprawa jest dosc oczywista.

A jakie dowody dochodow trzeba przedstawic w przypadku prowadzenia wlasnej firmy - czyli self-employment???

Z gory dziekuje za wszelka pomoc!

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

to jzu kolejny raz, kiedy nie moge znalezc odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie... i po raz kolejny licze na pomoc uzytkownikow tego forum..

tym razem moje pytanie jest zwiazane z forma I-864 - affidavit of support.

W instrukcji dot. tego formularza jest bardzo ogolnie powiedziane o dowodach dochodu, jakie nalezy przedstawic. Oczywiscie w przypadku zatrudnienia u pracodawcy - sprawa jest dosc oczywista.  

A jakie dowody dochodow trzeba przedstawic w przypadku prowadzenia wlasnej firmy - czyli self-employment???

Z gory dziekuje za wszelka pomoc!

Ola

rozliczenie podatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie do konca precyzyjnie sformulowalam pytanie...

a co z potwierdzeniem zatrudnienia w przypadku self-employment??? jakie dokumenty trzeba przedstawic. Jak sie jest zatrudnionym u kogos to sie bierze list od pracadodawcy z informacja o zarobkach, stanowisku, okresie zatrudnienia. A jak sie ma wlasna firme???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie do konca precyzyjnie sformulowalam pytanie...

a co z potwierdzeniem zatrudnienia w przypadku self-employment??? jakie dokumenty trzeba przedstawic. Jak sie jest zatrudnionym u kogos to sie bierze list od pracadodawcy z informacja o zarobkach, stanowisku, okresie zatrudnienia. A jak sie ma wlasna firme???

jak ktos jest samozatrudniony to chyba tez sie rozlicza z podatkow

zajrzyj do instrukcji affidavit:

http://www.uscis.gov/graphics/formsfee/for...files/i-134.pdf

C. If self-employed:

1. Copy of last income tax return filed; or

2. Report of commercial rating concern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...