Skocz do zawartości

Pielęgniarstwo w USA


wiatr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Co tez tutaj mi sie podoba to po zrobieniu RN moza jeszcze pozniej zrobic specjalizacje.

No własnie, mnie sie podoba anestezjologia ;) Położnictwo też może być, ale z tego co się zorientowałam są mniejsze zarobki.

Anestezjologia jest ciekawa i tak na marginesie nie trzeba wiele mówić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do otrzymania uprawnien anastezjologia trzeba skonczyc graduate i miec jeszcze dodatkowe certyfikaty. Ale niewatpliwie jest to specjalizacja na samej gorze listy plac. Certified midwife tez ma dobre zarobki i jest bardzo interesujaca praca. Poza tym nawet jak sie pracuje jako staff nurse, to placa wzrasta z doswiadczeniem.

To na tyle na dzisiaj, wracam do szmerow serca i rozrozniania dzwiekow zastawek. ;)

Pozdrawiam wszystkie przyszle pielegniarki.

http://www.allnursingschools.com/faqs/crna.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany ! Dziewczyny, ale te wszystkie kursy itd .. - przerazajace. A wiecie moze jak wyglada sprawa fizykoterapeutow, badz masazystwo w szpitalach? Czy sa rownie potrzebni jak pielegniarki? Jakie szkoly trzeba by zaliczyc? Tak tylko pytam, wiem, ze uczycie sie na pielegniarki, ale moze obilo Wam sie cos o uszy. Bede wdzieczna za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obilo sie, ale szczegolow nie znam. Poszukaj po roznych forach, chyba na GW pod praca w USA i Kanadzie bylo o tym, ktos podal szczegoly. Tez jest podobno duze zapotrzebowanie. Kursow i certyfikatow nie da sie ominac, pracownicy opieki zdrowotnej musza miec certyfikat/licencje itp. Tylko pracownicy nizszego szczebla np nurse assistant nie musi (ma przeszkolenie), ale taka osoba zarabia bardzo malo i pracuje calkowicie pod kontrola RN.

Znalazlam, tu masz link

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=4...=436&w=48718001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany ! Dziewczyny, ale te wszystkie kursy itd .. - przerazajace. A wiecie moze jak wyglada sprawa fizykoterapeutow, badz masazystwo w szpitalach? Czy sa rownie potrzebni jak pielegniarki? Jakie szkoly trzeba by zaliczyc? Tak tylko pytam, wiem, ze uczycie sie na pielegniarki, ale moze obilo Wam sie cos o uszy. Bede wdzieczna za odpowiedzi.

;) Hej! Poszukaj na forum serwisu www.jobmed.pl, wydaje mi się, że ktoś coś pisał, ale nie jestem pewna w 100%. Po :) zdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, mnie sie podoba anestezjologia ;) Położnictwo też może być, ale z tego co się zorientowałam są mniejsze zarobki.

Ja chcialabym zrobic onkologie...ale najgorsze to, ze tylko kilka uniwersytetow ma ta specjalizacje i wyglada na to, ze na dwa lata bede musiala przeniesc sie do Kalifornii jak juz sie na to zdecyduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...