Skocz do zawartości

prepaid w NY


waap

Rekomendowane odpowiedzi

witam...

sporo sie naszukalem juz na tym forym o prepaidach, jednak nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie..

chodzi mi o karte prepaid do telefonu.. ale o taka z ktorej glownie bede dzwonil do Polski za pomoca karta Grosik, Telemynia, itd...

co polecacie i gdzie zakupic taka karte SIM ?

oczywiscie w miare tania, i zeby byla wazna 3 miesiace..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Witam,

Wiem ze temat sie juz powtarzal, przeszukalem cale forum, ale wszyscy dobrze wiemy ze ta technologia sie szybko zmienia.

Otoz chcialbym sobie kupic sama sim karte prepaid

mieszkam w CHICAGO

widzialem takie karty za 9$ na ebay - t-mobile

czy uwazacie ze warto?

jak sie taka karte aktywuje?

z tego co juz zobaczylem na aukcjach internetowych to sprzedaja aktywowane i nie aktywowane karty sim

czy w przypadku samodzielnej aktywacji angielski jest niezbedny?

czy z karta t-mobile mozna dzwonic i przyjmowac rozmowy z zagranicy?

Jaka oferta jest aktualnie najlepsza wg was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle aktywacji bedziesz musial dokonac w oddziale swojego operatora a jesli osoba tam pracujaca nie bedzie polakiem to raczej angielski bedzie wymagany. ja za aktywacje karty t-mobile, 1,5 roku temu placilam 50$ ( kupowalam sama karte, taniej by bylo pewnie razem z telefonem) rok pozniej kupowalam cingular ( telefon + katra) i placilam 60$. nigdy nie kupawalam przez ebay wiec nie wiem jak to wyglada. majac telefon pre paid mozesz dzwonic za granice i odbierac zagraniczne telefony i wiadomosci ale moim zdaniem sprawa nieoplacalna. za kazde polaczenie bez wzgledu czy przychodzace czy wychodzace placisz ty. wiec mozna zbankrutowac na uzupelnianiu kart :) sprawdz cricket phones (www.mycricket.com)czy dzialaja w chicago bo kiedys mi wpadla w oko ich oferta i wygladala interesujaco. jest to tak jakby telefon pre paid tylko co miesiac musisz zaplacic 50 $ i wiele rozmow jest darmowych czasem nawet miedzynarodowe. to tak jak telefon z umowa ale bez umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kartę w T-Mobile To Go (oferta prepaidowa) aktywowałem przez telefon za darmo. A z T-Mobile nie ma problemu jeśli chodzi o abonament, bo jak sie wyjdziep oza zasieg to mozna uzywac rioamingu w Cingularze.. No i pamiętajcie, że w USA są tylko dwie sieci GSM (T-Mobile i Cingular), więć tylko te sieci można wybrać do roamowania no i tylko w abonamencie w T-Mobile. Aha i jeszcze jedno - za połączenia przychodzące płącisz wszędzie, nie tylko w prepaidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tzw karty kredytowe prepaid np VISA

mozna doladowywac?

czy tylko kupuje sie na okreslona kwote np 500$

Z tego co wiem to mozna doladowywac, ale i tak kasuja od kazdej kwoty, która wpłacasz na karte,(cos jak 2$ za każde 500$ wpłacane na karte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmmm a co jeśli chodzi o moją syt. tzn mam komórkę amerykańską motorole v190 (prepaida), karte sim z cingluara ale nie uzywałam jej od września 2006 roku, po czym przyjechałam do Polski, ściągnęłam z niej sim locka..zeby używać w Polsce operatora polskiego i... teraz znowu jade do usa a więc chcę używać komóry do dzwonienia w usa wewnątrz i no właśnie czy ta sim karta ameryk. będzie dalej działać a jak nie czy jakoś się da to spowrotem aktywować? czy w osateczności powiadacie że mają np w NY jakieś same "startery" - bo nie chcę znowu kupować znowuż telefonu... (bo szczerze mówiąc nie zauważyłam czegoś takiego poprzednio)?? dzięki za wyjaśnienia z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...