Skocz do zawartości

jak wypelnic affidavit of support ?


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o Affidavit of Support do petycji I-130.

Sytuacja z Moja Zona wyglada nastepujaco, Zona pracowala ostatnio tylko przez 2 miesiace zeby sobie zarobic na bilet do polski, wczesniej nie pracowala i raczej rozliczen podatkowych nie ma, ma 21 lat studiuje i nie pracuje wiec tym samym nie ma zadnych dochodow. Wiec jak wypelnic Affidavit of Support ? Ojciec Mojej Zony bedzie sponsorem, mieszkaja w jednym domu wraz z Mama (3 osoby pod tym samym adresem). Zona i Mama Zony nic nie zarabiaja, Ojciec tylko zarabia w tej sytuacji jak Moja Zona powinna wypelnic affiadavit of support I-864 ? Jak i jaki papier powinnien wypelnic jej Ojciec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Affidavit of Support do petycji I-130.

Sytuacja z Moja Zona wyglada nastepujaco, Zona pracowala ostatnio tylko przez 2 miesiace zeby sobie zarobic na bilet do polski, wczesniej nie pracowala i raczej rozliczen podatkowych nie ma, ma 21 lat studiuje i nie pracuje wiec tym samym nie ma zadnych dochodow. Wiec jak wypelnic Affidavit of Support ? Ojciec Mojej Zony bedzie sponsorem, mieszkaja w jednym domu wraz z Mama (3 osoby pod tym samym adresem). Zona i Mama Zony nic nie zarabiaja, Ojciec tylko zarabia w tej sytuacji jak Moja Zona powinna wypelnic affiadavit of support I-864 ? Jak i jaki papier powinnien wypelnic jej Ojciec ?

Nikt Ci tu nie powie co musisz wpisac w poszczegolne rubryki formularza, bo w Twoim przypadku sytuacja jest dosc skomplikowana. Po pierwsze zona nie ma rozliczen i tu trzeba to wyjasnic; po drugie nie wiesz jaka naprawde sytuacje ma tesc czyli ile ma dokladnie osob na rozliczeniach, ilu osobom podpisal wczesniej affidavit, ile zarobil i czy w ogole moze byc jeszcze Twoim sponsorem. Udajcie sie najlepiej do kogos kto Wam w tym pomoze kiedy bedzie znal cala sytuacje dokladnie, kiedy spojrzy w Wasze podatki (tzn. tescia podatki) itd. Ciezko aby bazowac na podpowiedziach osob, ktore nie znaja dokladnie Waszej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...