Skocz do zawartości

Laptop - dwurdzeniowy czy nie ???


Bolciu

Rekomendowane odpowiedzi

Kozystam z witryny zaile.com i znalazlem tam jakis czas temu linka do circuitcity

http://www.circuitcity.com/ssm/Acer-Aspire...roductDetail.do

bardzo powaznie zastanawiam sie nad tym modelem jesli mozna to prosze o komentaze odnosnie tego laptopa oraz o wytlumaczenie jak dziala mail-in rabat

po pierwsze acer to slaba jakos , niska cena niska jakosc , szczegolnie obudowa

po drugie slaba karta graficzna slabsza trudno znalesc bo to zaintegrowana intel acelerator 950 trudno znalesc gorsza , szukaj minimum radeona X1300 lub GF 7400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
jak bys troche interesowal sie wiedzialbyc ze dell od pol roku instaluje procesory amd w serwerach, a w komputerach stacjonarnych wlasnie od miesiaca czy dwoch natomiast w notebookach maja pojawic sie we wrzesniu procesory amd, a czemu nastepuje to dopiero teraz? bo dell za wylacznosc dla intela mial nizsze ceny u intela , proste!

Az tak sie nie interesowalem. Zobaczymy jak beda sie sprzedawaly lapciaki z amdekami... i co beda prezentowaly, kto wie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedzi

Czyli acer jest slabiakiem w dziedzinie laptopow ??

A co powiecie o Toahibie albo Dellu to juz lepiej widzialem tosiby z serii satellite i sa takie sobie estetycznie i nie wiem czy az tak dobrze smigaja

co do della to nie mam o tym pojecia czy seria inspirion jest ok ?? ladna itp

i jeszcze jedno czy kupujac laptopa ze zintegrowana grafa mozna zamontowac cos nowego jak w desktopach czy to juz az do smierci zostaje w takiej konfiguracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo laptopy oparte na AMD posiadaja krotki czas pracy na baterii. Tak przynajmniej mi doradzali w sklepie (best buy) pozatym tez duzo ludzi tutaj na forum oraz gdzie indziej narzeka na procki AMD w lapciakach. Dla porownania napisze, ze przy laptopie Della Inspiron b130 zamowilem lepsza baterie (i drozsza....) i musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolony bo komputer wytrzymuje do 5.5h  na baterii... Faktycznie to prawda, obejzalem w tym czasie 2 filmy na DVD i jeszcze bylo 15% energii. Jednak to wynik polaczenia baterii i dobrego procka Intela Centrino.

Mam pare pytan:

Jak dlugo masz juz tego laptopa?

Jak dlugo uzywasz tej lepszej baterii i ile kosztowala? Czy nadal jest sprawna?

Jak Ci idzie ogladanie filmow zakodowanych DivXem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie dwurdzeniowy procek to obecnie najlepsze co mozna z intela dostac (obecnie juz nowsza wersja core 2 duo w dellach) wiec oczywiscie ze lepiej takowego zakupic ! najbardziej zauwazysz roznice w skomplikowanych grach, z duza iloscia danych poza graficznych do przetworzenia (jak chociazby wspomniany Oblivion) a takze w roznegorodzaju programach do obrobki grafy etc. czas zuzycia baterii tez zdaje sie na plus wyszedl - zajrzyj na www.anandtech.com , gdzies tam ostatnio widzialem testy.

karte graf jesli ma to byc do online gierek jak wspomniales to mysle ze jakis radeonik do x1400 pociagnie spokojnie.

ja bym proponowal della, tym bardziej ze od 2 miesiecy ma super promocje z kuponami

http://www.notebookreview.com/dellCoupon.asp

z miesiac temu mozna bylo kupic laptopa za 1500$ + ze znizka -750$. teraz zdaje sie maja -20% instant na laptopy za 999$ +.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pare pytan:

Jak dlugo masz juz tego laptopa?  

Jak dlugo uzywasz tej lepszej baterii i ile kosztowala? Czy nadal jest sprawna?

Jak Ci idzie ogladanie filmow zakodowanych DivXem?

1. 2 miesiace

2. 2 miesiace, nie pamietam ile kosztowala, zamowilem wszystko w zestawie

3. ogladam tylko DVD !! :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma i to wiele

W USA kupi sie laptopa o wiele taniej niz w PL

Ja osobiscie zdecydowalem sie na HP wypasiony dv6000t wyszedl mi 1200$ chcialem Toshibe ale oni maja smieszne ceny. Jesli chodzi o della to brzydki jak malo ktory a Acera nie wiedzialem jak skonfiugurowac bo strona www malo czytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...