Skocz do zawartości

Sponsorowanie rodzinne a sponsorowanie na pracę


Goskaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam następujące pytanie: czy jeżeli na kogoś jest złożona petycja o sponsorowanie rodzinne, to są jakieś ograniczenia odnośnie sponsorowania danej osoby na inny rodzaj wizy, np. w kategorii EB2 lub EB3?

A jak jest odnośnie ubiegania sie o wize H1B przy złożonek petycji o sponsorowanie rodzinne?

Pozdrawiam

Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam następujące pytanie: czy jeżeli na kogoś jest złożona petycja o sponsorowanie rodzinne, to są jakieś ograniczenia odnośnie sponsorowania danej osoby na inny rodzaj wizy, np. w kategorii EB2 lub EB3?

Na kilku forach czytałam o ludziach którzy załatwiali sobie sponsorowanie przez pracę, bo okres czekania na GC był krótszy niż przy sponsorowaniu rodzinnym w niektórych kategoriach. Tak więc jest to możliwe, ale konkretów musiałabyś poszukać.

A jak jest odnośnie ubiegania sie o wize H1B przy złożonek petycji o sponsorowanie rodzinne?

Wiza H1B zezwala na tzw. dual intent - na pewno sam fakt złożonej petycji nie wpłynie ujemnie na decyzję w przyznaniu wizy H1B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...