Skocz do zawartości

pomocyy!!


iwonkakrakow

Rekomendowane odpowiedzi

hej :)kochana szukam jakiego kolwiek sposobu i informacji na temat wyjazdu ale widze ze nikt nie byl w takiej sytuacji jak ja wiec:mowilam ze pracuje ucze sie ale mimo wszystko chce wyjechac chce zaczac wszystko od nowa mam problemy rodzinne jestem w trakcie rozwodu wiec na zgode nie mam pewnie co liczyc chce poprostu jak najdalej od tego uciec i dlatego szukam porady czy komus sie udalo wyjechac z dzieckiem ale nic na ten teamt nie moge znalesc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dostac wize dla dziecka w ambasadzie musza byc oboje rodzice. Jezeli dziecko ma paszport to mozesz probowac wyjechac do Europy a i tak jezeli ojciec nie ma ograniczonych praw do dziecka to mozesz miec problemy. Niestety nie uda sie "przepasc" z dzieciakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka - nie masz możliwości by wyjechać jeśli dziecko nie dostanie paszportu, a do tego jest potrzebna zgoda ojca. Możesz się sądownie starać o zwolnienie ze zgody, ale trwa to długo. Do uzyskania wizy turystycznej do USA też będzie potrzebny ojciec http://warsaw.usembassy.gov/poland/visas_c...ildren_krk.html i od tego nie ma odstępstw (można załatwić żeby nie stawił się osobiście, ale musi być jego zgoda).

Oraz z innej beczki - Rybka, co u Was słychać? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...