Skocz do zawartości

Wyjazd do meksyku i powrot do USA..


leszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
No way

Zadaj sobie pytanie w jakim celu chcesz wyjechać niezauważonym.Jeśli nawet Ci się uda to będziesz dalej wigurował jako nielegalny w USA i nie będziesz miał praktycznie żadnych szans na ponowny wjazd do USA.Nie wiem jak jest na granicy z Meksykiem ,natomiast na granicy Kanadyjskiej dokładnie sprawdzają dokumenty ( byłem dwa razy) i jeśli zobaczą pieczątkę w paszporcie że jesteś powyżej 6 miesięcy w USA to najprawdopodobniej do Kanady Cię nie wpuszczą. I nie ważnym jest fakt ,że dla Polaków do Kanady teoretycznie obowiązuje ruch bezwizowy gdyż w bardzo wielu przypadkach Polacy do Kanady nie są wpuszczani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zawsze bede mogl powiedziec ze wyjechalem w terminie, myslicie ze sa w stanie jakos udowodnic ze jednak nie?

Lipa ogolnie bo przeraza mnie ten fakt 10 letniego zakazu wjazdu? czyli nawet zielonej karty po Rodzinie nie moge dostac przez te 10 lat?

Kto mi ten zakaz wbije jesli nie pokaze sie w konculacie wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zawsze bede mogl powiedziec ze wyjechalem w terminie, myslicie ze sa w stanie jakos udowodnic ze jednak nie?

Oni ci niczego nie musza udowodnic; to ty musisz, ze wyjechales w terminie.

Lipa ogolnie bo przeraza mnie ten fakt 10 letniego zakazu wjazdu?

W momencie gdy zdecydowales przesiedziec wize to cie nie przerazalo?

Ponosisz wlasnie konsekwencje swoich wlasnych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek aby wjechac na teren Kanady musisz miec albo wize -lub tez paszport biometryczny

a dlaczego mozesz miec klopoty na granicy z kanada,bo jesli zlamales przepisy w USA to mozesz zlamac w kanadzie,moze byc tak ze komus sie uda ale ..ale to maly procent takich osob

pytasz sie jak sie moga dowiedziec ile byles w USA..a podawales jakies dane do podatkow,pracowales na swoje dane osobowe,miales jakies sprawy w sadzie-Policji,nastepna sprawa to dobrzy znajomi i koledzy ...

a i kolejne pytanie to kiedy starales sie o wize, kiedy wleciales na teren USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...