Skocz do zawartości

ile trza czekac moze juz niedlugo


grzes

Rekomendowane odpowiedzi

mam jedno pytanie i zapewne karina bedzie miala wieksze pole do popisu albo ktos juz mial podobne doswiadczenia jakie ja mam teraz obecnie. mianowicie jestem w kategorii 1 bo sponsorowany jestem przez matke obywatelke a ze podlegam limitowi bo mam wiecej niz 21 lat to oczekuje na moja kolej to wiem na 1000 % ale jest jedna w mojej kategorii daty rozpatrywane szaleja jak w kalejdoskopie bo miesiac temu byla data roku 2000 teraz juz jest 22 kwiecien 2001 raptem miesiac. ja jestem z lipca 2001 roku wiec juz jest znacznie blizej niz dalej ale pytanie jak dlugo mozna jeszcze czekac jak sie to bedzie posuwac do przodu czy nadal tak obiecujaca(chjoc sie na to nie nastawiam) czy bardzoi wolno chcialbym wiedziec mniej wiecej ze wzgledu ze siedze na wizie studenckiej i wazna mma ja do konca lutego 2007 roku czy nadal bede musial ja przedluzac a moze sie zmieszcze. podrowienia 3mac kciuki za mnie prosze hehehehehe a ja trzymam za reszte forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...