Skocz do zawartości

laczenie rodzin


ewa k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.moje pytanie;moja corka jest w usa ,jest obywatelem.chce abym z mezem przyjechala do stanow na laczenie rodzin.Nie ma przeszkod-ale i tu pojawiaja sie podobno schody-nie moge wziasc mojego 9 letniego synka ze soba!?Czy tak jest naprawde? jezeli tak to jak te sprawe rozegrac? Bede wdzieczna za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.moje pytanie;moja corka jest w usa ,jest obywatelem.chce abym z mezem przyjechala do stanow na laczenie rodzin.Nie ma przeszkod-ale i tu pojawiaja sie podobno schody-nie moge wziasc mojego 9 letniego synka ze soba!?Czy tak jest naprawde? jezeli tak to jak te sprawe rozegrac? Bede wdzieczna za wszelkie informacje

Teoretycznie w kategorii immediate relative nie można dołączać nieletnich dzieci do petycji. Wyjątkiem jest petycja składana dla męża/żony, który ma nieletnie dzieci, które nie są ze związku z osobą składającą petycję (dzieci zyskują wówcza status "stepchildren").

Ale od Kariny wiem że USCIS często przymyka oko na takie wypadki jak Twój i jak najbardziej można dołączyć dzieci do petycji. Póki nie spróbujesz nie będziesz wiedziała. Skontaktujcie się z prawnikiem imigracyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...