Skocz do zawartości

Najtańsze bilety-kiedy?


fifi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ania, im wczesniej tym oczywiscie lepiej :) My kupowalismy jakos dopiero na przelomie marzec/kwiecien, bo wtedy bylo juz wiadomo,ze lecimy na worka, ale na pewno kupilibysmy wczesniej jakby bylo wiadomo wczesniej. Kupowalismy przez stronke www.kayak.com .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do tej strony. Kupowaliscie te bilety jak byliscie w Polsce? I placiliscie polska karta kredytowa??

Na stronie akurat wyswietlilo sie,ze najtansze bilety tam gdzie chcielismy leciec sa z American Airlines, bylo przekierowanie na strone www.AA.com, tam na stronie znalezlismy namiary na przedstawicielstwo AA w PL (Warszawa), zadzwonilam tam, pani podala mi kwote w złotych (wyszlo troszkę drożej-przez koszty manipulacyjne, ale tylko może 50zl drożej), kase przelałam na konto AA w PL i po tygodniu miałam już bilety w ręce :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifi a to zalezy kiedy chcesz leciec i gdzie?

No to ja sie wybieram na WAT do Reno (znowu) i tam tez chce leciec:) W zeszlym roku kupowalam pozno, gdzies w maju i przeplacilam, wiec tym razem chce uniknac tego bledu:) Ale jak np teraz sprawdzalam to bilety na czerwiec byly po 8000 czyli jest zdecydowanie za wczesnie :wink: Wiec sie tak zastanawialam, kiedy jest ten odpowiedni moment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glwone linie lotnicze (np. BA) wprowadzaja nowe taryfy(cenniki lotow) na sezon letni w okolicach poczatku marca, wiec wtedy decydowalbym sie na zakup biletu majac takze na uwadze ze do tego czasu bedzie mozna okreslic dokladna date wylotu na W&T oraz inne programy wakacyjne...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wczesnie tym lepiej, ja na worka 2007 bilet juz kupilam pare dni temu i zaplacilam tylko 1912 zl za lot do Los Angeles liniami Air France (i miejsce wcale nie na skrzydle czy w bagazowym :lol: ) w te wakacje za lot do San Francisco zaplacilam 3500 zl wiec jest to ogromna roznica (a mialam propozycje z biura ytp 4700 zl) w tym roku jestem madrzejsza 8)

-----------------------------

2007 --> California 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...