Skocz do zawartości

Najtańsze bilety-kiedy?


fifi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie, mam pytanie do zorientowanych, czy teraz jest najlepszy czas na zakup biletow do NYC na lipiec, czy tez mam jeszcze poczekac ok. miesiaca na jakies lepsze okazje?? Wiem, ze im blizej do wylotu tym drożej....

Sprawdzalam na kayaku i wychodza mi dziwne rzeczy - otóz, nie widze opcji dzieci, tylko sa podrozni i koniec, a ja potrzebuje 2 biletow dla osob doroslych + dla dziecka 12 lat. Powinien byc troche tanszy. I nastepna rzecz, gdy wpisuje w przegladarke 2 podróznych, to cent są tańsze np. 701 $ a gdy 3 osoby, to cena zaczyna sie od 767 $. Dlaczego?? Czy na tym kajaku nie ma opcji dla dzieci?? A może ktoś mi doroadzi lepszą stronę, ew. biuro podróży w Polsce, które zajmuje się biletami i ma fajne oferty :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi ile by kosztowl bilet w okolicach marca do NY ??

pozdrawiam

lot w okolicach marca czy zakup? Generalnie koło 15 czerwca zaczyna się chyba sezon wakacyjny i ceny biltów idą w górę o kilkanaście/kilkadziesiąt procent. Ale to powinna być kwota rzędu 1500-2200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...